LPG KABLO

Radyotör

'Akdeniz Bölgesi' forumunda kovboy_002 tarafından 22 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tamam baya bi masraf açarmı

2. Cephun

Cephun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    o konu hakkında bilgi veremiycem.bu tarz şeyleri başına gelmeyen bilemez.bu konuda malesef yardımcı olamıycam.

3. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    çok teşekkür ederim saolun beni bilgilendirdiniz iyi akşamlar görüşürüz

4. Cephun

Cephun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    iyi akşamlar.umarım ben ve arkadaşlarım yanılmışızdır.arızayı tamamen öğrenince bizimle paylaşırsanız çok iyi olur.

5. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    muhakkak paylaşırım tekrar iyi akşamlar

6. Misafir

Misafir Guest

Öncelikle geçmiş olsun. Parası neyse ne.Keşke Hyundai yol yardımını arasaydınız yardımcı olurlardı pahalı olur diyerekten bilinçsiz yaptığınız işlemler nedeniyle umarım daha masraflı birşey açmamıştır başınıza.

Benzer bir olay benimde başıma gelmişti. Radyatörüm delindi ve hararet yükseldi. Yazın havada sıcaktı, klima çalışıyordu ama birden soğutmamaya başladı. O ana kadar hiç başıma gelmediğinden hararete bakmak aklıma bile gelmemişti. Yol üzerinde bir taksi durağı gördüm durdum hemen. Sağolsunlar çok yardımcı oldular. Sakın motoru stop etme dediler. Radyatöre su koyuyoruz fışkırtıyor ve zaten alttan olduğu gibi bırakıyor. Deliği bulduk sanırım taş çarptı 1 cm çapında bir delik vardı. Belki inanmayacaksınız deliği sakızla tıkadık. Su koymaya devam ettik. Bir süre sonra su fışkırtması durdu.Sızıntıda yoktu.Yola devam ettim herşey yolundaydı. Sonra yine hararet yükselmeye başladı baktım sakız düşmüş. Bir tane daha yapıştırıp suyu tamamladım.O şekilde tamircime kadar gittim. Radyatör değişti. 180 ytl ye maloldu. Fakat korktuğumuz başımıza gelmedi yani conta yanmamıştı... Umarım sizinkindede yanmamıştır...
    Ben tamircime yakın olduğumdan gidebildim hemen. O yüzden yol yardımını aramamıştım.

Düzenleyen : raven

7. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    iyi akşamlar geçenler de bahsetmiştim arabanın radyotörü delindi ve araba stop etti demişdim

8. murat2506

murat2506 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet sonuç?

9. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    motor rektefe olacak mış

10. murat2506

murat2506 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    valla ne diyim geçmiş olsun ustacım keşke motoru stop etmeden rölantide su ilave etseydinhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley6.gif

11. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    araba yolda giderken kendi stop etmişti neyse ya yapcak bişey yok artık bikere geldi başımıza

12. murat2506

murat2506 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    pardon ben siz motoru stop ettiniz sandım.ee zaten motor kendi stop edince olay bitmiş zaten be ustam...tekrar geçmiş olsun bi daha tekrarını göstermesin

13. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    saol bidah inşallah böğle bişeygelmez başıma

14. Halil ŞAHİN

Halil ŞAHİN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    162
    Ad Soyad:
    Halil ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    çok büyük geçmiş olsun arkadaşım....burda mesajları okurken dikkatimi çekti motoru stop etse ne olurdu ki?daha önce benzer bi olay bnmde basıma gelmişti ancak ben conta yakmadım hemen farke ttik durduk motoru kapattık su doldurup yyole devam ettik...bi sıkıntı olmamıştır herhalde 2 yıldır da biniyoruz servislerde falan bişi demediler sıkıntı yok dediler hep ama suan lifter sesinden baska bişi yok,bir kaç tanede ufak tefek sesler dışında...

Bu Sayfayı Paylaş