LPG KABLO

GT Racing: Hyundai Edition - Cep Telefonuları için Android Oyunu

'Oyun / PC Oyunları' forumunda H.c.K tarafından 24 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. H.c.K

H.c.K Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad Soyad:
    H.Cemal KASIM

Translate Çeviri:
    Açıklama
    Özel ücretsiz Hyundai Edition en iyi yarış simülasyonu döner. Bu ikonik Koreli otomobil en yeni ve en devrimci araçların iki deneyin.

HYUNDAI ÖZEL EDITION
    Hyundai Genesis Coupe, hız ve güç mükemmel bir kombinasyonu ile adrenalin gerçek anlamını keşfetmek. Ve mobil oyun tarihinde ilk kez, bir yüksek performanslı hibrit-elektrikli konsept otomobil kontrol altına almak - Hyundai i-oniq - ve yarının tekerlekleri deneyim.
    Iki pistlerde sürüş becerilerini test: güneşli Monte Carlo yolda maksimum hız Reach ve karlı İskandinavya yolda sürüklenen becerilerini gösteriş yapmak.

GT RACING ÖZELLİKLERİ
    Ünlü GT Racing oyunu tüm kalitesinin keyfini. Son derece gerçekçi fizik daha yoğun bir yarış simülasyonu sağlar.
    GT Racing üst ulaşmak: Motor Academy liderler, dünyanın en iyi Hyundai sürücü olduğunu kanıtlamak için.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftGTHY

2. Emre

Emre Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,746
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    keşke bir kaç tane daha araç seçeneği koysalardı GT Racingin aynısı sadece Hyundai var bunda :)

3. H.c.K

H.c.K Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad Soyad:
    H.Cemal KASIM
    Hyundai adına güzel bir gelişme ama olsun adı yeter :) Ben symbian kullanıyorum deneyemedim.

Bu Sayfayı Paylaş