LPG KABLO

Cangarlar Antalya....

'Akdeniz Bölgesi' forumunda zinarturgut tarafından 2 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Antalyahttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley18.gif
    Düzenleyen : zinarturgut

2. Onur Dilek

Onur Dilek Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    bencede hakkınız olan yani lastikleri alırsanız kış lastiği falan alın..onları kışın kullanırsınız...ardından 15 inç lik alaşım jant ve lastik alın tertemiz binin derim....
    Düzenleyen : tuscaan

3. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Geçen Cumartesi günü Servise girdim yine. 4 tane yeni jant ve lastik taktılat deneme için. Lastik markası Yokohama. Bi teste çıktık. Araç aldığım günden beridir hiç olmamış bir şekilde mükemmeldi. Sonra eskileri yine takıp lastikçiye gittik Brigstone'a. Ankaradaki servis ve lastikçi bana LASTİK BOZUK diye belirtti. Fakat Antalya lastikçi lastikler sorunsuz diyor. Aklımı oynatacam az kaldı yani. Yeniden balans yaptılar lastiklere. Ve nihayi sonuç. 1000 km yol yaptım. Antalya-Yalova yaptım ve titremeler devam ediyor.

4. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    pırelli,brıgstone ve mıchelınlastiklerinde fabrika çıkışı bir yamukluk olabiliyor.ve servise gittiğinizdelastiğin yetkili servisine gitmenizi söylüyorlar.lastiğin yetkili serviside bu durumu doğal olarak kesinlikle kabul etmiyor.yani bu durum servisi ilgilendirmiyor.lastiğin servisinede güvenirseniz işiniz yaş.En kısa ve en iyi yolu paraya kıyıp,4 tane good year veya kumho(tavsiye ederim)marka lastik alıp takmakhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

5. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Dur bakalım. Haftaya belli olur. tatil bitince antalyaya gidecem zaten.

6. macellan72

macellan72 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Dostum Zınar.... iyi haberlerini bekliyoruz...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

7. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Walla macellan abimiz. Biraz önce görüştüm yetkili biriyle. Burayı okumuş. O yüzden bana sitem etti. Yani sorun çeken ben ama sitem yapan onlar:))) Walla anlamadım. Neyse Hyundai merkezle görüştüm yardımcı olacaklarmış yine... Bakalım görecez ne olacak...

8. macellan72

macellan72 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

9. Çağrı

Çağrı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    e sonuç ne oldu?

10. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Sonuç HAK YERİNİ BULDU başlığı altında forumda yazılmıştı zaten. 4 adet Michelin Energy Saver lastik ve yeni jant ile değiştirdiler lastikleri 38.000 km'de... Şu anda sorun yok...

11. Çağrı

Çağrı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    o başlıktan haberim olmadığı için bilmiyordum. iyi hocam hayırlı olsun diyelim. geç oldu ama https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

12. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar bende bu cangarlardan çok şikayetçiyim bende de bi accent var aracım hararet yaptığı için cangarlara götürmüştük adamlar bi hesap çıkardılar 3000 tl ile 5000 tl arasında masraf ortaya çıkardılar ve bunun yanında adamlar öğle bi ukalalar bidaha hyunday almam alsam bile cangarlardan asla

13. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    başka bir servise gidin bence ve onlar çok farklı bir hesap çıkarırsa durumu genel müdürlüğe bildirin derim.
    zaten daha öncede aynı servisle ilgili şikayetler vardı maalesef, keşke olmasa ama ...
    Düzenleyen : concept

14. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bahsettiğim şanssız olay ekim ayında başıma gelmişti benim o kızgınlıkla cangarlardan çıktım birinin tavsiyesi üzerine özel servise yaptırdım ve 2500 tl masraf çıkardılar ve yaptırdım

15. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    aracınızın garantisi yoktu galiba,
    garantisi bittiyse, yetkili serviste içinize sinmiyorsa özel servise gitmek en mantıklısı, ama onlardada iyisi ve kötüsü olduğunu unutmayalım.
    bizim bir abi hyundaisini bosch servisine götürüyor, gayet memnun

16. kovboy_002

kovboy_002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben aracı temmuz ayında aldım 2005 model garantili ama benden önceki aracın sahibi düzenli olarak aracın bakımlarını yetkili servise götürmemiş onun için araç garanti dışı kalıyo ve hiç bir tavis vermediler aracı garantiden yapmadılar

17. kurtuluş

kurtuluş Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaş haklı cangarların bulunduğu yol kaymak gibi ama biraz ileride metro sapağından dönse belki o yolda sorunlarını halledebilecek seviyede gösterirdi. ben de aracımı antalya cangarlar dan aldım araç daha 2 aylık servislik bir sorun olmadı sadece 3000 km kontrolü için gittik. şu ana kadar tamamı ile tarafımıza gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz belki sorun yaşasak aynı şeyler bizim başımıza gelebilir. ama en son 1 hafta kadar önce görüştük halkla ilişkiler sorumlusu bayanla kendisi çok yardımsever ve ilgili birisi şu an servis bölümüne de kendisi bakıyormuş. dilerseniz konuyu bir de onunla görüşün tahminimce yardımı olur. problemsiz hyundai li günler dileğiyle. unutmayın süper bir yetkili servis yoktur.

18. vexi

vexi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Selamlar ..geçtiğimiz haftaHyundai nin kendi resmi sitesinde 160 TL olan(KDV dahil) Getz ön sis farı takımına ,Cangarlar işcilik dahil 400 TL fiyat verdi !!!
    girişte duvarda işcilik saat ücretinin 50 TL olduğu yazıyordu.. hesabıma göre resmiparça fiyatını belirttikleri 400 TL den düşünce , ön sis farlarının montajının 5 saat sürmesi gerekiyorki toplamda 400 TL olsun !!! aracınkomple periyodik bakımı 2.5 saatte biterken, sisleri takmak 5 saat sürmez herhalde...yolunacak kaz arıyorlar sanki :))
    Bugün kadar Cangarlar hakkında hep olumlu seyler duymustum, bu son olay duyduklarımla çelişiyor...

19. evrimbayhan

evrimbayhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    benden arabanın yarırm gün durması gerekiyor demişlerdi.. ben de bursa da serviste 300 tl.ye taktırmıştım ağustosta..

20. 10ur

10ur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    430
    Ad Soyad:
    Onur Koçyiğit
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    Arkadaşlar Antalya'da yeni sanayide Doğan Makina var (Bağımsız Hyundai Servisi) Hem personelin ilgisi, hem yapılan işin maliyeti yönünden her şeyiyle Cangarlar'dan kat kat iyi. Ben de aracı Haziran'da almıştım. Garanti derdi olmasa Cangarlar'a bakımlara bile gitmem. yakında 15000 bakımımız var bakalım başımıza neler gelecek :))

Bu Sayfayı Paylaş