LPG KABLO

Yumurta Kasa Accent Anahtar sorunu

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda strom006 tarafından 21 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. firecrab

firecrab Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    Mert T.
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
  2. strom006

strom006 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gifaynen öğle yani şahinin kapı acma "pompa" motorları uyuyo yani uyduruluyo :) önler 5 kablolo arkadalr 2 yada 3 tam emin değilim.

3. SmokeOff

SmokeOff Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar yeni aldigim 99 yumurta accentimi gecen gun maslak sanayide merkezi kilitlerini (sag on kapi calismiyordu) siteden edindigim bilgiler isiginda degistirmeye gittim. oncelikle benim arabada on kapilar 4 kablolu arkalar 2 kablolu tip ve daha da onemlisi adamlarin yaptigi orjinal sistemdemotorlarin uzerinde surekli akim oluyor. sahin motorunu bagladik ve iki dk sonra ates gibi oldu, yangin cikarmadan soktuk. saniyorum sahin sistemine gecmek icin tum sistemi degistirmek gerekiyor. (veya arkalar tam uyumlu) bu arada sahin motorlarini oturtmaya calisirken de ustte arkadaslarin dedigi gibi 'tam otur'tamadiksinir oldum adama 50ytl iscilik verdim bu arada cam kaldirma krikosu telleri arap sacina donmustu onlari degistirdik sagi solu yagladik vs.. sahin motoru taktiran arkadaslar nasil oturttuklarini gosteren foto felan gonderebilirlerse cok sevinirim ve tesekkurler simdiden

4. ukalaboy

ukalaboy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Öncelikle beynin değişmesi gerekli orjinal beyn dediğiniz gibi sürekli akım wermekte...

5. strom006

strom006 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merkezi sistem ve motorun takımı 35 lira....kumanda ayrı...işcilik vs hepsi 120 ye olur sanırım...

6. ukalaboy

ukalaboy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
  7. Onur-d

Onur-d Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ad Soyad:
    Onur Dursun
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    bu setler zaten universal her araca olur siz pandizotu acın yeterkı setın ıcındekı demırlerle monte edılıyor yumurta kasalarda arka kapılarda motorların konumu yere paralel sekılde onlerde ısı dık konumda oluyor 

8. SmokeOff

SmokeOff Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar yumurta kasalarin merkezi kilit beyni nerede sofor kapisinda mi acaba?
    birde tamirati yapan arkadas sofor kapisinda motor yok, uzaktan kumanda icin motor takmamiz lazim demisti - bu durumda zaten komple sistem degismeden u.k. dusunmemek lazim oluyor..

Bu Sayfayı Paylaş