LPG KABLO

Yumurta Kasa Accent 1.5 Otomatik Vites Problemi

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda Mrbrooks tarafından 19 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Mrbrooks

Mrbrooks Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Burak ipek
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    öncelikle merhabalar 1997 model accent 1.5 gls otomatik bir aracım var. bu aralar vitesi d ye aldığımda kazıntı sesi geliyor r ye aldığımda ise kazıntı sesi artıyor veya hareket etmiyor. Bu durum neden kaynaklanır ve bu arızanın tamiratı ne kadar tutar. Malum şanzıman çok pahalı ve bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yorumları ve ödediğiniz fiyatlar benim için yol gösterici olacaktır. Teşekkürler

2. Ahmet17610

Ahmet17610 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ahmet kahya
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Merhaba,
    Bende 96 model otomatik vites accent gls var bende de aynı problem var bi ustaya gösterdim vites şanzimani değişecek dedi başka ustaya da göstermedim pahalı diye problemim: D ye aldığım zaman gaza bassam bile hareket etmiyor vitese geçmiyor araba boş ta basmışım gibi oluyor fakat motor ısınınca yaşıyorum bu problemi bende alıştım artık L de kalkıyorum birqz hızlanın 2 ye alıyorum zaten ileriye vites atarken mandal a basmak gerekmiyor direk ileri itip alınıyor birazdaha hızlanınca Dr ye alıyorum hiç bir problem kalmadı bazen motor soğumadan tekrar çalıştırma gereği duyarsam ve direksiyonu tam sağ veya tam sol a kırıp L de kalkarken de aynı problem oluyor o zamanda çok hafif direksiyonu biraz daha oynatıp sonra tam kırıyorum ve problem yaşamadım benim şuan için tek sıkıntım çok benzin yakıyor ve bu zamana kadar benzin ışığı nin yandığını görmedim nerde yapacağı hakkında bi fikrim bile yok yoksa arabadan benzin dışında memnunum LPG takilmasını pek önermiyolar ama bakalım..

3. m112

m112 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    ismet yeniçelik
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    bir arkadaş vasıtasıyla bir ustaya arabayı teslim ettim.şanzumanda a-z ne varsa hepsi işlem gördü. işçilik+malzeme 2.250 nasıl.98 otomatik hyundai

btr06 bunu beğendi.
  4. btr06

btr06 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    serkan ozmen
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    düzeldimi tekrar arıza olmudu yapildikdan sonra