LPG KABLO

Yumurta Accent 1.3 Lx Benzinde Çalışmıyor

'Accent Forum - Club' forumunda gokhandokumcu tarafından 16 Haziran 2022 tarihinde açılan konu

1. gokhandokumcu

gokhandokumcu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    gökhan dökümcü
    Arkdaslar merheba benim bir tane yumurta kasa accent 1998 model bir aracim var aracim benzinde calismiyor du ustalar gösterdim aracin benzin hortumlari yirtik dediler evet baktim hepsini degistirdim daha sonrasinda benzin pompasi motoru dediler onuda degistirdim yine calismiyor calisiyor ama tekliyor stop ediyor sonra ustaya sordum ben bu arabanin komple karburatörünü yaptirim dedim yok dedi peki ne yapmam lazim dedim ya bosver ne yapcan benzini muayeden gecsin yeter dedi ne yapsam arabayi benzinde randiman aladim tekliyor stop ediyor calismiyor ya parasinda degilim asgari ücretle calişan insanim kredi cekip yaptiricam artik o seviyeye geldim kafama takildi bu arabada ne var yokmu usta antalyada görürecek birisi arkadaslar bi akil verin saticam yoksa tepem atiyorher gittimde 500 600 vermekten biktim nedir bu anlamadim karburatorlu arac kara duzen bi araba bi akil verin

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,282
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    merhaba, karbüratör ayarı yapmayı bilen bir usta bulmalısınız.

3. sefakirmit

sefakirmit Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    94
    Ad Soyad:
    sefa kırmıt
    Yaşadığınız Şehir:
    58-SİVAS
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    eğer aracınız benzinde çalışıyor bir süre sonra boğularak stop ediyorsa, depoda şamandırada bulunan bir hava alma sibop tarzında bir parça var, ben onu şamandırayı söktüğümde gerek duymadığım için takmamıştım:) ve araç çalışsada motorun tüm barını karbüratöre gönderdiği için araç benzine boğuluyordu ne zaman geri taktım düzeldi, bu detayı bir değerlendirebilirsin

Bu Sayfayı Paylaş