LPG KABLO

YENİ Kasa HYUNDAI I10 & YEDEK PARÇA KONUSU

'İ10 Forum - Club' forumunda 67-i10 tarafından 30 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. 67-i10

67-i10 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    38
    Ad Soyad:
    yavuz sukut
    Yaşadığınız Şehir:
    67-ZONGULDAK
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Merhaba aracını seven ve ona iyi bakan dostlar,

2013 model hyundai i10 aracım için bazı yedek parçalara ihtiyacım var fakat internet aramaları pek tatmin etmedi.

Öncelikle servise artık gitmiyorum. Malesef bir kaza yaşadık sadece yurek yarası ve yeni tecrubeler katan... mutlak olan daha kötüleri için beni koruyacak bir deneyim oldu.(tali yolun giriş yapılması gereken yerden ana yola çıkan bir araç... ve bir sivil polisin bunu yapması)

Ve çok önceleri genel check up için serviste fren balatalarının bitmemesine rağmen oww bitmiş bunlar denildi... ee ne kadar ? 2 aded ön teker için 600 TL. Ok eyvallah dedim.(zonguldak-ereğlideki simge hyundai.)

Araba yeni(20 bin km), araba taş olduğu için ve ufak işler içinde hiç mi hiç gitmeyi düşünmüyorum.

Kaza konusuyla ilgili deneyimleri ayrıca bir yazı olarak daha sonra paylaşabilirim.

Dostlar... ben zonguldak ilindeyim havası tozlu, kurumlu, yollari rampa ve delik deşik bir memleket. Km bakimida yaklaşınca..

Dolayısıyla;

HAVA FİLTRESİ
    POLEN FİLTRESİ
    FREN BALATASI
    MOTOR YAĞI kitapçıktaki özelliklere göre bunu almada sıkıntı olmaz.

Ilk 3 ürün için nereden nasil alabiliriz ve nelere dikkat etmeliyiz...?

Bu Sayfayı Paylaş