LPG KABLO

Yeni I20 Usb Müzik Problemi

'Teyp-Cd-Mp3-Usb Çalar' forumunda berkoviç tarafından 2 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. berkoviç

berkoviç Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ad Soyad:
    berk öner
    Yaşadığınız Şehir:
    63-ŞANLI URFA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    arkadaşlar yeni kasa i20 aracımda usb ye flash takıyorum media okunuyor yazıyor ama bir türlü açmıyor müzikleri farklı flash dada denedim acaba track değil diyemi olmuyor

Duygu bunu beğendi.
  2. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    USB girişi için trak filan hiç fark etmez. Bu sorun genel de flaş disk kaynaklı sorunlardan kaynaklanır her flaş disk sürümü farklıdır ve bu yüzden her flaş çalışmaz flaş değişimi yapın kesin çalışır.

Duygu bunu beğendi.
  3. zemburak

zemburak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    166
    Ad Soyad:
    Burak
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Verilen bilgiler eksik. USB disklerde sürüm diye bir şey yoktur. İlk çıkan usb disklerin şu ankilerden tek farkı NTFS formatını desteklememesidir ki bu desteklememe arabanın mp3 çalmasını engellemez. Zira araba zaten eski tip olan FAT 32 kullanır. Cihaz sadece MP3 ve WMA çalabilir. Limitler aracın kullanım kılavuzundaki açıklamalarda vardır. Büyük ihtimal sizin USB diskininiz NTFS formatında. Onu Fat 32 olarak formatladıktan sonra sorununuzun kalacağını sanmıyorum. Bir de 2012 i20 Sense arabamda 16 GB lik flash tanınmamıştı. 8 GB de sorun olmamıştı. Size kullanım kılavuzundaki ilgili yerin ekran görüntüsünü atıyorum.

<<bülent>> ve Duygu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş