10 Kasım LPG KABLO

yeni Hyundai Grand Starex VIP experience

'Starex Forum - Club' forumunda seko_can tarafından 14 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. HUGO_GETZ

HUGO_GETZ Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben tartısma yaratmaadım ve gayet ıyı okudum

kıyaslama yapmadın oylemı sımdı 'buna da dandık t5 daha ıyı derler ' demene sasırdım ben sadece bu arada i20 ile karıstırdım sanırım..

2. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    İ-20 ile palioda bana göre kıyaslanmaz.Getzlede kıyaslanmaz ama sen kıyaslayabilirsin

3. Burak K.

Burak K. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Evet öyle söylememin sebebi Starex ya da H-1 ne yaparsa yapsın her bir yeniliğinde yeni araç çıkardığında vs. onun için yorum yapmak yerine konu hemen T5'e geliyor. İki aracın da kendine has özellikleri elbet vardır maksat iyi yapılanı takdir edebilmek.

Mükemmel araç yoktur, alıcının beklentilerini en çok karşılayan araç en iyi araçtır.
    Otomotiv dünyasında işin sonu yok, iyinin iyisi her zaman vardır.

4. Burak K.

Burak K. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Abi Palio bence Logan ile falan kıyaslanmalı.

5. HUGO_GETZ

HUGO_GETZ Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    buna bende katılıyorum

6. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Ama Bir T5 Ci Ye Göre Dünyanın En Süper Arabası T5 Dir..Nedir Bu T5 Arkadaş Ya :D Niye Beni Bu T5 Bu Kadar Etkilemiyor Anlamıyorum https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif Her Ay Zaten Masrafdan Başka Bişey Yapmıyor Bu T5 Bize En İyisi Kullanmamak Daha İyi https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif
    Yazın Starexle Orduya Gittim Geldim(Uzun Süre Kaldım) Köy Yoluydu Derin Çukurlardı Derken Araba Resmen Hayatı Boyunca Yaşamadıgı Zorlamaları Yaşadı..Amortisörler Patladı...Patlasın No Problem O Kadar Zorlamaya Hiçbişey Degil.. T5 le Gittim Ne Uzun Süresi 1 Hafta Kadar Süreyle Gitmeden O Kadar Masrafe Edildi Yapıldı ..Gidildi Gelindi Yine Masraf Yine Masraf https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif
    Tamam Konforlu Falan Ama Dayanıklılıkmış Parça Saglamlıyıymış Öyle Var Demeyin Boşuna Fanatiklik Yapmış Olursunuz..Nedeni Bilinmeyen Ses Problemleri Ivır Zıvır Dolu :) Burada H1 Resmi Koyulmuş Konu T5 E Gidiyor..Nedir Bu T5 Arkadaş..

7. Burak K.

Burak K. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Ersin sizde her iki aracın da olduğunu belirt. :)

8. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    2 Sininde Birbirine Göre Avantajı Var Dezavantajı Var Sonuçta Bunu Kimsede İnkar Etmiyor Zaten. :) Bundan Sonra T5 Lafı Geçen Bir Konuya Cevap Yazmayacagım Bıkkınlık Geldi Artık.. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

9. seko_can

seko_can Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar t5 forum sitelerine girerseniz starex in ne kadar sorunsuz bir araç olduğunu anlarsınız.adamlar sadece sorunlarla boğuşuyorlar,arkadaşım da 2006 model 105 bg t5 cityvan vardı,allah (cc) sizi inandırsın kalkış yapamadım 2 defa stop ettirdim,şöfor koltuğuna oturduğumda diz mesafesiyle zaten - puan almıştı,starex 140 bg crdi manuel vites kullanıyordum,satıp yerine otomatik vites svx aldım,manuel vites 5.vites 3000 devirde 135 km hız yapıyor,otomatik vites ise 3000 devirde 165 km hız yapıyor,ben 170 km hızı geçmedim ama otomatik vites 4000devirde 220 km hız yapar hemde zorlanmadan,

10. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Abi Zaten Hiçbir T5 Kullanıcısı Bu Arabanın Sorunlarını Sıkıntılarını Dayanıksız Malzemesini İnkar Edemezki...Bizde T5 De Mevcut Aynı Dediginiz Gibi Debriyajı İlk Kullanan İçin Biraz Sıkıntı Yaratabiliyor Ama Sonrasında Alışıyorsunuz :)
    Ama Şu Zamana Kadar Çok Şükür Bir Tane Bile Sorun Çıkartmadı..Ama T5 Hep Sıkıntı O Kadar Para Harcanıyor Çözülüyor 1 Ay Sonra Tekrar Başlıyor..Starexdeki Zevki T5 De Alamıyorum Oturuş Posizyonu Olsun Konsol Dizaynı Falan Olsun Bana Koskocaman Bişey Kullanıyormuşum Havası Veriyor..

Düzenleyen : Ersin Cerrah

11. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Öyle demeyin ama, Transporter gibi kıymetli araba mı var? Kendisi pahalı, parçası pahalı, az da masraf yapmıyor hani. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley17.gif

Bu Sayfayı Paylaş