LPG KABLO

Yeni Bir Matrix Almayı Düşünüyorum

'Matrix Forum - Club' forumunda GetzGLS tarafından 12 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. era 1.5 crdi

era 1.5 crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    bence era daha iyi yakıt olarak da tasarufludur era..hemde seridir.. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif

2. Misafir

Misafir Guest

Matrix'in dizeli'de Era'nın dizelini aratmıyor, test sürüşü yaptım oradan biliyorum, bu arada Matrix'in amacı başka Era'nın amacı başka, birbirlerinin işlerini yapamazlar...Matrix'in rahatlığı ve sürüş keyfi Era'da yok mesela
    Düzenleyen : Coşkun Uçar

3. era 1.5 crdi

era 1.5 crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    dogru söylüyorsun abi ama göstergesi ve tipi çok ama çok kötü bence.. arabayı gördüğümde hyundaiye yakıştıramadım..şuan işimiz icabı korelilerle çalışıyoruz onlarda era ya biniyolar sabah akşam era yı övüyorlar.

4. ahmetayra

ahmetayra Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende era 1.4 lpg li var çok memnunum aracın seriliği yakıtı çok güzel.Tabiki siz matrix düşünüyormuşsunuz o da yakış olarak çok iyi bir araç seriliğini bilmiyorum.Aynı zamanda iç hacmi geniş ordan da kullanışlı olur.Genede karar sizin.

5. karizmaxenon

karizmaxenon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    bilal aydın
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Starex CRDI(1997-2008)

o ses bende de var hocam ,bozuk yollarda özellıkle belırgınleşiyor...ön takımları komple kontrol ettırdım ama sorun yok.yapıları böle anlaşılan matrix in,tavsıyem yumuşak ve birazda kalın yanak(195/60/15 yada 185/65/15) lastık tercıh et bayaği azalıyor...

6. zeus83tr

zeus83tr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    [/QUOTE] dogru söylüyorsun abi ama göstergesi ve tipi çok ama çok kötü bence.. arabayı gördüğümde hyundaiye yakıştıramadım..şuan işimiz icabı korelilerle çalışıyoruz onlarda era ya biniyolar sabah akşam era yı övüyorlar.[/QUOTE]

İlk nesil matrix'in tipini beğenmeyenler bi zahmet açıp opel zafira' ya baksınlar...!
    Şuan ki kasada gerçekten çok güzel millet dönüp bakıyor ilgileniyor. ben aracımı almadan önce honda jazz'a bakmıştım ama matrix kadar geniş değil hemde daha pahalı.

Bu Sayfayı Paylaş