LPG KABLO

xenon far tavsiyesi

'Accent Forum - Club' forumunda alper5421 tarafından 27 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    şuan piyasada satılan lüks araçlarn bile bir çok parçası çinde yapılıyor.
    çinde yapılıyor diye dünyann en kötümalı olacak değil sonuçta belli kalite kıstaslarında üretildiği sürece isterse fizanda üretilsin.

2. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    isterse fizanda üretilsin benim kalite standartımı karşılıyorsa alırım kullanırım ki öyle yapıyorum.

ucuz ve tatminklardiyebir araçaldığını söyleyipde gene çin malı olup olması gerekenin 2 katı ödemekte bence şaşırtıcı.

3. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeşim bize teknoloji piyasasını öğretme.phılıps de çin de üretiliyor.ama sizin aldığınız ürünlere biz ÇİN MALI diyoruz.yani çinlilerin eliyle üretilmiş ürün değil has ÇİN MALI

4. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sen öyle bil öylekullan ben yeterli bilgilendirmeyi yaptım aynı kalite için millet iki kat para ödemesin saçma sapan bir sebep yüzünden
    (araba yanar yok artık lebronjames)

5. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    senin kalite standartın sözlerinden çok iyi anlaşılıyor kendini yorma.benim aracım tatminkar değil kardeşim verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor vede senin övdüğün araç yanına yaklaşamaz.kapışamaz bile.artı olarak benim kullandığım xenonun çin malı olduğunu kim söyledi.önyargılı arkadaşım.benim kullandığım xenon m-tec.servisten taktırdım.

6. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    az önce başka marka şimdi başka marka .

helal iki dakkada döndük.

marka kıyaslamasına girme boşuna millet bir yerleri ile güler sana.

7. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    mesajları okumuyosun galiba ben araba yanarmı dedim.merak etme o da olur zaten.bu arada aynı kalite diyip ÇİN malıyla M--TEC markasını bir tutan zatın aklında şüphe ederim.ayrıca hyundaiyi araba mı deyip 2 katı fazla para verip alman araçlarını kullanan sensin.nedenide kalitedendir demi.ozaman sen neden gereksiz yere aynı kalitede araca fazla para verip az donanım alıyosunhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

8. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    şu xenon işinden bişey anladıysam ne olıyım..uzun kısa, motorlu motorsuz, kelvin arttıkca ışık azalıp mavi olması, en ideali 6000k ile 8000k miş..

kısaca şunu sorıyım bendeki ampuller h4..kaliteli olsun dersek ne almalıyız..?

9. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

çok komiksin biliyormusun.
    sen önce 2001 model arabanın donanımına güvenlik ve yol tutuş seviyesne sahip olup olmadığına bak(kesinlikle sahip değilsin)
    Düzenleyen : mayham85

10. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeşim evet aynı marka çünkü ilk taktırdığım xenon HILLTOP marka.ayrıca ÇİN malı da değil.fiyatı 500 ytl git araştır.onu arkadaşa satıp M-TEC aldım.arada performans olarak farkta yok.bu arada sözlerine dikkat et.sen ÇİN malıyla diğer xenonları karşılaştırırken millet sana daha mühim yeriyle güldü

11. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ütmüşler seni o zaman https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

12. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    mahyaş85 lafınla dövdüm seni ondanmı komiğim.2 laf varikisinide sen sölüyosun.çin malını kullandığın için övüyosun.ama hyundaiiyi kötülüyosun diğer tarafta.hani alman araçları daha kaliteli olduğu için daha fazla para veriyosun.çoook akıllsın zuuaahaah

13. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    senide başka bişey yapmışlar zaten.laf bulamıyosun çamur atma.ne kadara alıp sattığımı bilmeden konuşma.paramın,canımın,aracımın değerini senden daha iyi bildiğim ortada..hadi hoşçakal sana

14. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sen fanatiksin aslanım sayfalar döksem anlamazsın saplanmış kalmışsın

sen çık dışarı iki tur at hava al öle gel.

15. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    41 YSF 87 kardeşim git servise ,kıy parana ve çin mallarından uzak dur.e demek istediğimi anlamıştırsın.serviste seni zaten yönlendirirler.boşuna burda kafanı yorma.baksana gece gece kimlrle uğraşıyoz

16. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    istersen msne gel.ordan konuşalım.sen yine konuşmak istiyosun galiba.fanatikliği yapan sensin.daha üye olur olmaz 50 tane aracının resmini koydun.sanki ferrariyi tanıtıyo.2-3 tane foto yeterdi bize.ayrıca çin malı kullanıyosun diye fanatikliğini yapan ilk insanlardansın

17. Misafir

Misafir Guest

arkadaşım bu ucuz xenon senı niye bu kadar zorladı...bırak ya konuyu akışına..biz konuyu tatlıya bağladık sen farklı farklı şeylerle çıktın..anlamıyorum tmm ucuz xenon kalıtelıyse kalıtelı olsun..yeter ya ben bunaldım...

18. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ampül alacaksanız philips yada osramdan şaşmayın.
    onlar sanrım 60 lira civarı idi.

xenona gelince 6000k olanlar 8000 lere oranla çok daha iyi göürş sağlar. kelvin arttıkça ışık önce sarıdan beyaza beyazdan maviye maviden mora mordan kırmızıya doğru değişir en iyi görüş 4300K lik xenonlardadır (hafif beyazımsı) onlar orjinal kitlerdir araçlarda gelir piyasada bulmak çokzordr.
    en ideali 4300K olanlar.

motorlu motoesuz ise orjinal xenonların imal yönetmeliğine göre (AB yasalarına göre yani) 2001 yılından sonra üretilen araçlarda standarttan otomatik far yükseklik ayarı olur olmayan araçlarda ise far yükselikiğinin manuel yapılıp yapılamaması olayıdır.

19. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    adama baksana burakcevik.çin malını övme dedik nerelerden girdi.kendi ucuz diye hyundaiyi kötüler.burda çinli oldu
    Düzenleyen : era-era-era

20. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sen kavga istiyrosan ne diyeyim ben sana kedi ciğer diyeyim ikincisi ben çin malı kullanmıyorum bilgi paylaşımı yağıyorum ama sende paylaşacak bilgi yerine anca sataşma var.

msnden ne konuşcan bildiğin ancak sövmek senin gibiden ancak bu çıkar.

Bu Sayfayı Paylaş