LPG KABLO

Usb Sorunu

'Teyp-Cd-Mp3-Usb Çalar' forumunda Biletix tarafından 4 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. Biletix

Biletix Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Onur Kabaktaş
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Arkadaşlar Merhabalar Canımı sıkan bir sorunum var,bunu sizinle paylaşmak istiyorum . Arkdaşlar Aracım 2008 Era Malum Teyplerini biliyorsunuz aracımda radio dinlerken hiçbir problem yok acıkcası dört hoparlörde eşit şekilde çalışmakta ama usb taktımda aracın sağ ön ve arka hoparlörleri çalışıyor sol hoparlörler den ses gelmiyor keza problemin usb oldunu düşünen arkadaşlar olabilir ama aynı şeyi cd taktımdada yapıyor cevaplarınız için şimdiden teşekürler.

2. muratela

muratela Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Murat Ela
    Yaşadığınız Şehir:
    70-KARAMAN
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    hocam ilk aklıma gelen teybin balans ayarlarıyla oynanmış olabilir rear front denge ayarlarıyla falan. ama bu durumda radyoda da aynı sorunun olması gerekir, ama ben yine de balans ayalarını bi kontrol et derim

3. Biletix

Biletix Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Onur Kabaktaş
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Valla patron ilk baş onları kontrol ettim ama malum Radio modunda tüm hoparlörler stabil şekilde çalışıyor ama usb malesef hüsran yarın göstericem bakalım teyp değiştir ayağı çekmesinlerde :RpS_razz:

4. yigitalp

yigitalp Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    yigitalp çiftçi
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    arkadaslar 2008 era orjınal teyp iuzerinde duruyor. ancak flaş bellege müzık atıyorum hata verıyor. acaba mzıklerın formatında mı sorun var yoksa teyp temı sorun var...anlamadım gıttı..

5. brky.getz

brky.getz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    508
    Ad Soyad:
    B.AKKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Vma formatında atarak tekrar deneyin. Belki mp.3 leri okumuyor olabilir. Orjinal teypin uzerinde mp.3 ibaresi yaziyormu.

imla hatası Tapatalk yüzünden

6. DjMuratHan

DjMuratHan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    111
    Ad Soyad:
    Murat Demirel
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    attigin muzikte sorun vardir. muzekler stereo modunda dijital yapisi geregi sag ve sol olarak iki ayri sesten olusurlar. yukledigin muzikleri indirdigin program ya da format degisimi icin kullandigin bir uygulama muziklerinin sol seslerini bozmus olabilir.. clipconverter.cc adresinden bir youtube videosunu mp3'e cevirip direk flasha download edip deneyerek emin olabilirsin bu durumdan.

7. <<bülent>>

<<bülent>> Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,904
    Ad Soyad:
    Bülent Nur
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    Kitapçığından ilgili kısma bakın, hatırladığım 4 gb ve 255 şarkı destekliyor. ama bu 8gb flaşa 4 gb ayırayım demek değildir, yani ilk yazma sektörlerinde şarkı olacak! Mümkünse bu iş için ayrı flaş kullan. Son ilaveler; mp3 ve wma KHz standartları da önemli, çok düşük /yüksek olmayacak 128 256 KHz ideal.

8. barış-3460

barış-3460 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Barış BEKAR
    Bende usb okuma sprunu yaşıyorum arkadaşlar yardımcı olabilcek arkdaşlar varsa sevinirim.
    sorunsuz çalışırken bundan 2 yada 3 gün önce taktıgımda usb okuyor olarak gösteriyor farklı usb lerdede denedim aynı sorun okuyor gibi bekletiyor ama dosyaları açıp çalmıyor akünün kutup başını söküp denedim aynı sorun devam ediyor usb kablomu degiştirdim yine fayda etmedi. MATRİX 1.5crdi 110HP

Bu Sayfayı Paylaş