LPG KABLO

Üzücü Olay

'İX20 Forum - Club' forumunda sicilyali005 tarafından 9 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Duygu

Duygu Guest

Ben olsaydım oracıkta polisi çağırttırır, o attıkları poşeti elimi değdirmem , DNA testi yaptırıp dava açardım, keşke o an böyle birşey yapsaydınız...
    Benim aracımın farı da patlatmışlardı işte nasıl patladı ne oldu bilemiyorum, aşağı katımıza simitçi dükkanı açılıyordu, mal taşıyorlardı, dedimki yaptılar ama herhalde söylemediler, çünkü kapının önünde araba , ve farı apartmana doğru yönelik , yani bir araba çarpsa mümkün değil ordan çarpsın , ve diğer medikalcilerden kamera kaydını istedim, belli bir bölümünü vermediler, dedimki kadın halimle uğraşamıycam hak hakkından gelsin inşallah dedim...
    Çünkü kaskom delindi , kazasız araba , şimdi kayıtlarda far değişen diye çıkıyor...
    Ne oldu biliyormusunuz ?
    O dükkana onca emek verdiler , evsahibi ile anlaşamadılar, bir kaç ay sonra çıktılar...
    Onca masraf boşa gitti yani...
    Şimdi tam olarak da emin değilim ama eğer onlar yaptıysa hak hakkından geldi...
    Bela okumak isterim sizin durum için de , benim arabama böyle birşey olsaydı üzüntüden kahrolurdum herhalde...
    Bir farı gitti günlerce ağladım , :)))))

smtsmt227, Asel Kaan Efe ve sicilyali005 bunu beğendi.
  2. sicilyali005

sicilyali005 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    110
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Olayı polis yada adli boyuta tasimak....olabilirdi ilk başta o cephede oturan herkesten şikayetçi oldum sonra eşim beni vaz geçirdi.sinuc olarak poşetin içini inceledigimizde az çok %90 kimin attığı ortaya çıktı ama gözümüzle görmedik d
    Gören olmadığı kamera açısından uzak olduğu için kimseye birşey soyluyemedim.1 tane kansizin yaptığı bir kansizliktan dolayı tüm komşuları madur etmek istemedim.arabanin kaskosu delindi sanrufu değişti ramazan ramazan biraz canımız sıkıldı fakat yinede çok şükür attıkları şey bir insanın başına vs düşse idi ne yapardik :) arabayı 1 günde teslim aldım fakatttt atanın poşetin kendisine ait olduğu halde sahiplenmeyenin ve bu duruma sessiz kalan apartman sakinlerinin .................. :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duygu bunu beğendi.
  3. ksk_cem

ksk_cem Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Cem Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Çok geçmiş olsun. Malesef böyle tipler heryerde var. Adam 5. kattan konteynıra çöp atmaya çalışıyor çoğu zamanda çöpe denk gelmiyor bütün mahalle çöpün kokusunu ve pisliğini çekmek zorunda kalıyor malesef. Böyle insanlar var ve uyarsanız da terbiye olmuyorlar adamlarda kötü söz yuva yapmış tükürseniz yarabbi şükür diyecek insanlar..

4. Tilki

Tilki Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    11,516
    Ad Soyad:
    TALHA BİLGİ
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Çok çok geçmiş olsun. Valla çok sabırlıymışsınız... Benim başıma gelecek ve o apartmanda hala canlı organizma yaşayacak... o_O

5. Duygu

Duygu Guest

İşte sırf sessiz kaldıkları için bile cezalarını vermek lazımdı.
    Sürüm sürüm sürünürlerdi mahkeme köşelerinde,
    bu işin hem maddi hem manevi tazminatı da doğardı size..
    Neyse canınız sağolsun ve hak hakkından gelsin inşallah, illaki çıkacaktır biryerden...

sicilyali005 bunu beğendi.
  6. sicilyali005

sicilyali005 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    110
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Allah cc büyüktür ona havale ettik....

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duygu bunu beğendi.
  7. smtsmt227

smtsmt227 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3,591
    Ad Soyad:
    Abdulsamet
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Fatura tutarı ne kadar yansıdı.
    Valla açıkçası o bina sakini hayatında bina site içinde oturmayi bilmediği için faturayı assanizda anlamaz safa yatar böyle tipler çünki attığı poşeti bile sahiblenmemis

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. joy_ride

joy_ride Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,469
    Ad Soyad:
    Murat GÜRBÜZ
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Arabama verdiğiniz hasarın faturası.inşallah biryerinizden çıkar hakkımı helal etmiyorum gibi şeyler yazılabilir. Daha ağır şeylerde yazardımda gerek yok bence. Tekrar geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş