10 Kasım LPG KABLO

Triger Seti Değişimi

'Accent Era Forum - Club MC' forumunda osmzcn tarafından 21 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. kostantin

kostantin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    176
    Ad Soyad:
    Smile
    Yaşadığınız Şehir:
    58-SİVAS
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    @ai_torcuk aynen katılıyorum sana. Yenj gates teigerler 250 280 tl civarında eski kutuların ucuz olduğuna bakma. Eski stoklar bitince güncel fiyatlardan devam.
    Gates triger çok hoşuma gitti. Adamlar triger sokme takma talimatı bile koymuş kutuya.
    Sanayide genelde gates yok zaten. 1 kişide vardı o da 25o tl dedi.

2. Dundar

Dundar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Emrah Dündar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Merhaba tekrar,
    Sonata 2.0 CRDI için orjinal triger kodu 2431227250 ve servis fiyatı 600 ₺ kod ile servisten güncel fiyatı sorgulanabilir. Bu kod ile google’da arama yapınca bazı resim sonuçlarında gates logosu içine gömülmüş “orjinal” triger var bazılarında ise yok (mobis kutulu olanlar) bu nedenle doğru oem sağlayıcısı olabilir ama üretim aynı kalitede aynı taahhüt ile mi yapılıyordur kastettiğim buydu.

santafe2004 bunu beğendi.
  3. osmzcn

osmzcn Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ad Soyad:
    Osman
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Aracımı daha önce Hyundai servisinde çalışmış daha sonra kendi iş yerlerini açmış ustalara götürüyorum. Motorcu ve elektrikçi işi bilen ustalar şu ana kadar yaşadığım sıkıntılar da çözüm buldular.

Birde tabelasında her arabanın logosu olan bi dükkana işini bilmiyorsam tavsiye üzerine ile gitmem

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. santafe2004

santafe2004 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    7,776
    Ad Soyad:
    Gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    mobis te hyundai oem tedarikçisi tıpkı gates ve diğer tedarikçiler gibi .bahsettiğiniz orjinal kod aramasında haklısınız orjinal olmayan ürüne bile etiket logo v.s işlemle orjinalmiş gibi satılıyor.bu işin en doğrusu ya servisten alacaksınız ya mobis gibi tedarikçi ürünlerin firmaların bayisinden alım yapacaksınız faturasıyla birlikte faturadada aldığınızın yazmasına dikkat ediniz.gates i ben müşteri hizmetlerinlede yaptığım görüşmede sordum doğruladılar .gatesin çakması varmıdır bilemem .benim aldığım ürün bandrollü faturalı idi .

Dundar ve osmzcn bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş