LPG KABLO

Starex yakıt tartışması - 2

'Starex Forum - Club' forumunda starexci tarafından 21 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. starexci

starexci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bence bg az olan daha az yakar benim araç 80bg diğerlerinden az yakıyo ve performansda hiç düşüklük yok

2. bekir1611

bekir1611 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bencede ama performans kesinlikle düşeeer

3. aliARTAL

aliARTAL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selamlar arkadaslar dıger forum kapatıldı artık starex yakıt konusu burada konusulacak saygılar...

4. alusta

alusta Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Starex TCI (1997-2008)
    Tamam mesaj alındı. Burdayım.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif

5. tolgakmg

tolgakmg Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    93
    Ad Soyad:
    Tolga
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    1975 TolgaSivas. Emirve görüşlerinize hazırdır komutanım. https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley26.gif

6. gökhan

gökhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet arkadaşlar bildiğiniz üzre daha önceki starex yakıt tartışması kilitlendi bu yüzden yeni konu açıldı aslında konu aynı ama insanların konuşma tarzı daha kibar olur sanırım.https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

7. Misafir

Misafir Guest

Evet, burdan devam edilirse daha yararlı olur. Katılan arkadaşlara gösterecekleri özenli yaklaşım için şimdiden teşekkürler...

8. gökhan

gökhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bencede volkan bey inşallah daha düzeyli olunur.teşekkür ederim bu siteyi kuranlara ve emeği geçenlere.çok iyi bi iş yapmışlar.

9. Misafir

Misafir Guest

Arkadaşlar, açılmış 2 konuyu birleştirdim ve bu konunun ismini Starex yakıt tartışması 2 olarak değiştirdim ki diğer konunun devamı niteliğinde olsun diye...

10. excellent32

excellent32 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selam arkadaşlar kendimiz konuşup kendımız dıniiyoz herhalde bu eskı modellere crdi uygulanamazmı acaba veya turboyu iptal ettırsek h 100 ler daha az yakıyo çünkü

11. gökhan

gökhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    exellent32 öncelikle hoş geldininiz starexe karşı bir yorum yapmak istemem sonra dışlanıyorum ama şunu söyleyebilirim bu araçlar çok yakıyor ve bunun önüne geçmek mümkün değil gibi gözüküyor.bede size bir soru sorayım transporter'ınızı satıpmı starex aldınız yoksa odamı çok yakıyordu?

12. excellent32

excellent32 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    saolasın hoşbulduk yok çalıştığım yerde kullanmıştım 2 sene kadar kendi arabam gibiydı ya mesele strexi veya diğerlrini kötülemek deel sadece sorulrımızı paylaşıp dostluk kurmak çözüm bulmak ikisininde artıları eksileri farklı b

13. gökhan

gökhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşım hayırlı olsun.ben diğer tartışma formunda arkadaşlarla yakıt konusunda baya tartıştım.şimdi bir vw transporterim var 98 model 2400 cc şehir içi normal kullanımda 0,20 ytl yakıyor dediğim için afaroz edilcektim nerdeyse.bence aldığınız o aracı satabilirseniz satın az yakan modelini alın illa starex diyorsanız 140 hp olanı alın diycem ama tabi maddiyata dayanıyor biraz maddi durumunuz iyiyse bence öyle yapın yada transporter derim ben zaten sizde kullanmışsınız.yoo kesinlikle kötüleme yok ama arkadaşlar öyle anlıyor.

14. excellent32

excellent32 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    gökhancım paylaşımın için saol biliyosun wv nin temizini bulamazsan işin zor sıfırınada gücümüz yetmez şimdilik ama starex de güzel araba servisi parçası ucuz bu kadar olacağını tahmın etmemiştim bakcaz bi çaresine

15. gökhan

gökhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    doğrudur inşallah bi çaresini bulursunuz.

16. aliARTAL

aliARTAL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sayın al usta sendehosgeldın sorularınızı beklerız...yersız ıddıalarada gerek duymayız...

17. aliARTAL

aliARTAL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sayın tolga bey ve alusta farkınız her yerde başka...gercekten anlatılmaz yasanır starexler kurban olsun sıze...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

18. alusta

alusta Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Starex TCI (1997-2008)
    Merhaba, anlaşılan bu birleşik konudan devam edeceğiz. Aman kaza olmasın sakin sakin sürelim. Hem daha az yakar, hem de kaza neyim olmaz hem paylaşılan bilgiler kilit altında kaybolup gitmez. Selamlar.

19. aliARTAL

aliARTAL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kayıp olup gıtmez merak etme kardesım...

20. karakurt99

karakurt99 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar Ben Acemi Sürücü Olarak Bazı Bilgileri Sizden öğrenmek istiyorum Daha Öncede Yazmıştım Benim Starex'im 2004 model 140hp tci Silindir hacmi 2476 diye Ruhsatımda Yazıyor Burda Bana Werilen Cevap larda 140hp nin crdi olması gerekiyormuş diye cvplıyorlar. Peki Bu Tci 140hp Si Yokmudur Benim ruhsatta Yanlışmı yazılmış Eğer yanlışsa ben aldatılmış oluyorum sağlıklı cevaplarınızı Bekliyorum tşkkürler...

Bu Sayfayı Paylaş