LPG KABLO

Starex Genel Paylaşım Alanı

'Starex Forum - Club' forumunda Ersin tarafından 10 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. gacalserkan

gacalserkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    <div style="-: initial; -attachment: initial; -origin: initial; -clip: initial; : rgb(255, 255, 255); margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0); font-weight: normal; font-size: 12px; ">Arkadaşlar merhaba istanbul da stilo otomobil kullanıcısıyım aile olarak oldukça kalabalık olduğumuzdan sıkıntı oluyor ve starexe karar verdim fakat hiç bilgim yok minibüs,panel van,kamyonet olarak geçmekteymiş farklı modellerde sigorta ve mtv açısından hangisi daha avantajlı yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

2. merikemal

merikemal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Siz kalabalık olduğunuzu belirtmıssınız ozaman mecburen minibus alacaksınız
    mınıbusler 9+1 koltuklu multıvay ler sanırım 5+1 panelvanlarda 2+1 secım sizin..

3. gacalserkan

gacalserkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bilgi için teşekkürler,benim için önemli olan vergi ve sigorta değişenleri hangisi ne kadar ve daha avantajlı olur.

4. toporomboz

toporomboz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    İLHAN DEVRİM
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    esasında starex forum sayfalarını incelerseniz burda sorduğunuz soruların tümüne cevap bulacaksınız biraz vakit ayırın bence hemde bu mükemmel aracı tanımış olursunuz her seferinde aynı sorulara yanıt vermek saçma oluyor.....bu konular defalarca yazıldı.......

5. Mr. Stop

Mr. Stop Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Biz de 2006 model kısa şase 5+1 var.Ruhsatta çift sıra koltuklu diye geçer.Yıllık vergisi 1050 TL.Sigortasını tam olarak hatırlamıyorum ancak 140 TL civarı olması lazım.9+1 olanlarda ise vergi düşük sigorta fazladır.

6. sdiect

sdiect Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ad Soyad:
    Hakan Yıldız
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    ben 2007 2+1 panelvan a 600 tl sigorta ödüyorum 800 çıkaran bile oldu

7. gacalserkan

gacalserkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Forumdaki konular ve son yazılanlar en az 1yıllık oldukça güncel,saçma olur ve diğer anlamsız kelimeleri yazana kadar yardımcı olacak satırlar yazsanız daha memnun olurdum. Yinede teşekkürler.

8. gacalserkan

gacalserkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Düşük model olmasına rağmen vergi oldukça yüksek:( takasta ön görüşme yaptığım 2006 crdi vip bir araçla pazar günü buluşucaz sanırım crdi tutulan motoruymuş p.tesi starexçi olabiliriz.

9. ibo_speed

ibo_speed Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bu konu için sizlerden binlerce ALLAH razı olsun büyük bir haksızlıkla karşı karşıyayız 17 18 bin tl lik aracıma 12 13 bin tl yi zor veriyolar starex sahipleri çok hata yapıyo ...
    Düzenleyen : Ersin Cerrah

10. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Starex'lerimizin piyasası ne kadar şu anda arkadaşlar? Fiyatları belirlerken Transporter'ı baz alın bence. Yaz geldiği için fiyatlarda genel olarak bir artış var. Bizim yazdığımız yüksek fiyatlar yaz zamlarından farklı olmalıdır diye düşünüyorum.

Bu arada, Starex'im filmlendi. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif En azından şimdilik arka dört cam. En arkaya da yapacaktım ama reziztans olduğundan ve camın bombesi çok uğraştıracağından caydım. Çok ihtiyaç duyarsam belki Ziebart gibi iyi bir yerde, yalnızca arka cama film çektirebilirim.

11. starexuzmani

starexuzmani Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bknz. Forum Kuralları

12. Ürün ve firmalarla ilgili tanıtım amaçlı başlıkları sadece forum üyesi kullanıcılar açabilir. Reklam amaçlı üye olan firma yetkililerinin forum yöneticilerinden izin almadanaçtığı başlıklarve yazılar silinir.
    Düzenleyen : Serdar

12. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Starex'lerin ortalama tüketimi, litreye vurduğunuzda 1.6 benzinli otomobil, paraya vurduğunuzda 1.3-1.4 benzinli otomobil kadar ama 2500cc turbo dizel motora sahip. Ayrıca TCi Starex'imin ortalama tüketimi de 100km/10 litre. (Total Excelium) ve bu değerleri yakalamak için de hiçbir zorlama yapmadım. Aracı yalnızca devirli kullanmaya çalışıyorum ama trafik ışıklarından kalkarken kendimi tutamayıp her zaman dip gaz kalkıyorum.

Bir de hararet demişsiniz ama ne bu forumda, ne de başka yerlerde hararetle ilgili sorununu yazanı görmedim.

13. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz

İnanmayın Arkadaşlar Okumaya Bile Gerek Yok... Olay Pisikolojik Olacagı İçin Size Yakıt Farklı Gelecek..

Okumaya Bile Gerek Yok....

14. sdiect

sdiect Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ad Soyad:
    Hakan Yıldız
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    hayırlı olsun.

15. starexuzmani

starexuzmani Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    starexin varsa getir bana sana bedava yapacam farkını gör sonra karar senin ...

16. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Üstüne Para Verseniz Dahi Gerek Yok.. Buradakiler Yakıtından Memnun.. Hararet Falanda Yok...

Hadi TCİ Starexde Pompayla Oynuyorsunuz CRDİ Starexde Ne Yapıyorsunuz ? Yazılımdaki Maplarlamı Oynuyorsunuz Enjektör Zamanlarımını Degistiriyorsunuz ?

17. starexuzmani

starexuzmani Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bknz. Forum Kuralları

12. Ürün ve firmalarla ilgili tanıtım amaçlı başlıkları sadece forum üyesi kullanıcılar açabilir. Reklam amaçlı üye olan firma yetkililerinin forum yöneticilerinden izin almadanaçtığı başlıklarve yazılar silinir.

18. starexuzmani

starexuzmani Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeş elimde bir starex var istersen gel burada dene ve farkını görhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

19. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Eline sağlık Ersin. Nedir bu Starex'in günahı, bilmiyorum arkadaş. Pompa ayarı ve chiptuning yaptırmayı düşünen varsa on yirmi kere daha düşünsün.

20. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Chip Tuninge Karşı Degilim... Gaza Gelmeyecegimi Bilsem 1 Dk Durmam Yaptırırım.. Ama Pompa Ayarıymış Az Yakıt Ayarıymış Falan Hikaye

Bu Sayfayı Paylaş