LPG KABLO

Starex alımı

'Starex Forum - Club' forumunda EgeTim tarafından 5 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    15 lirayı zorlarım demiştim, bulamam muhtemelen demiştim, pazarda kaça bulabilirim sizce demiştim....

2. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Temiz Yorulmamış Ticaride Kullanılmamış Düşük Km De 21000 Civarı Belki Bulursunuz.. .
    Ama 150000 Kmde Personel Servisindee Kullanılmış 16-17 E Bulursunuz.. BU Araç Ne Kadar Sağlam Olur Bilinmez..

3. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    teşekkür ederim, olmadı 100 lük bakarım artık

4. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Pazarda pahalı olabilir, uzun şase şart değilse kısa şase alabilirsiniz, daha ucuz oluyor.

5. toporomboz

toporomboz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    İLHAN DEVRİM
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    merhaba ;
    bu kadar örnek verilmişken hala 15000 tl ye hem orijinal hem crdi svx aramak kamera şakası gibi.... belki bulursunuz ama kesin ikametgahınızı sanayi mahallesine taşımak zorunda kalırsınız....HEM UCUZ HEM İYİ yok böyle bir şey....bence düşündüğünüz bütçe ile 100 bg olan versiyonlardan iyi bir araç alabilirsiniz CRDİ de ısrar etmeyin herşeyin bir bedeli var hoşaf crdi alıp üzülmektense iyi 100 lük TCİ alıp varsın biraz fazla yaksın ama sizi üzmesin....inşallah bilgilenmişsinizdir ve aradığınızı bulursunuz...

6. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Kısa Şase SVX Yok

7. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    teşekkür ederim arkadaşım yorumun için. siteyi bayaa bi inceledim ve
    mesajımdan anlaşılıyor diye tahmin ediyorum 15bin liraya zaten bulamıcam
    böyle birşey. kamera şakası yapmıyorum yani. iyi bir 100lük almak istiyorsam bu fiyata, kaç kmye kadar bulabilirim peki? yarın pazara gidicem. ilk defa araç alıyorum ve sabahın köründe benimle pazara gel diyebileceğim biri yok. ancak uygun bir araç gözüme çarparsa adama derim atla ustama giderim diye.
    mesela şunlara ne dersiniz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...matik-vites-9-1-en-full-modeli-46168184/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1-minibus-tertemiz-sifir-motor-46817777/detay

birincisi çok yüksek km, ama emin olamadım 100lüklerin piyasasıda bumudur

8. turan41

turan41 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar tepkilerinizi anlıyorum.ben acil satılık denk gelirse diye dedim o fiyatı.yoksa aynı fiyat a transit vardı ama özellikle almadım.çünki saterx in yanından geçemez.konfor olarak da motor olarak da çok iyi.bi tane bulduk 100 lük 15 liraya 2005 model svx.benim için güzel fiyat ama babam çevreden duymuş çok yakar zor satarsın diye.çevremdeki insanlarla bile tartışıyorum bu konuda ama malesef insanımız duyduğuyla yetiniyor..

9. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    TCi ile CRDi arasında ciddi bir tüketim farkı yok. Ben şehir içi 100 km'de 10 litre yakıyorum, CRDi kullanan arkadaşlar da 9-10 litre kadar. Yılda belki 200.000 km yapılırsa o farkı kapatır. :)

Hiçbir arabanın durumunu fotoğraflarla, özellikle de ilânla anlaşılmaz. Mutlaka önce servis, sonra da özel ve iyi bir yerde baktırın.

10. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
  11. EgeTim

EgeTim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    araç temiz gözüküyor km.de düşük ancak 60000 de ağır bakımı vardır fiyatı düşürebildiğiniz kadar dşürmeye bakın.

12. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Araç gerçktende belirtildiği km'de ise ii ve temiz duruo. Fakat Tci 100 bg. Crdi almanı tavsiye ederim.

13. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Tci ile Crdi arasındaki gerçekten çok farklı veriler var. Anlamadığım zamanlar çok oluo. Kuzenimde 2004 Tci var şehir içi km 420 ykr civarında yakıo. Bende 2005 Crdi var şehir içinde 300 civarında yakıom. Bu bnm yaşadığım bi gerçek...

14. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yine de fikrinizi değiştirmek gibi bi niyetim yok. Hayırlı olması isterim.

15. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    valla bende crdi istiyorum ama param yetmiyor maalesef. en ucuz 18000 liraya gördüm oda haşat olmuş, 170bin km de. yakıt farkını yaklaşık 1 senedir forumlarda okuyorum ama çok bellide olmuyor o. bazı crdi lerde 400 küsürlerde yakıyor, bazı tcilerde 400den aşağıya yakıyor. ankaradan istanbula dönüşte test edicez artık. kısmet diyelim. umarım km de düşürülmemiştir. bunun içinde yetkili servise güvenicez.

fiyat için, sahibi 16.500 den bir lira aşağıya inmem dedi. ümidin varsa boşuna masraf yapma dedi. daha ucuzunu belki bulurum diye düşünüyorum ama bekledikçede para kaybediyorum(ticaret yapıcam)
    60000 bakımı ortalama kaç liraya patlar, biliyormusunuz?

16. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Tci ile Crdi modellerinin arasında yakıt tüketimi bazında böle çelişkiler olduğu ve yazıldığı için bende anlamadığımı açıklama gereği duydum zaten. Ama bnm yaşadığım bi gerçekti. Ondan dolayı yazmak istedim. 60000 bakımında aracın periyodik bakımı, fren bakımı, bildiğim kadarı ilede tci olduğundan dolayı triger seti değişir. Dişli yağları kontrol edilir. Buda sanayide ii bi servise yapılcaksa eğer 350-400 civarlarında tutar die tahmin ediorum. Ama yetkili servise girersen fiyat biraz daha yukarı gider.

17. damien

damien Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Işık Cirit
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    eyvallah hocam, belki servis bişeyler söylerde adama biraz daha indirim yaptırırız artık. olmazsada can sağolsun. hayırlısı olsunda...

18. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Allah kaza bela vermesin. Hayırlısı ne ise o olsun. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

19. EgeTim

EgeTim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Benim aracımda TCI ve yakıtından oldukça memnunum şöyle diyebilirim önceki aracım H100 panelvan dı ondan bile az yakıyor şehirler arası 26-27kuruş yakıyor tabi kullanıma da bağlı bir durum agresif kullanmazsanız sizi üzmez dediğiniz gibi CRDİ ler daha iyi ama piyasa düşük km.li ve temiz bulmak çok zor imkanlarda el vermiyorsa sağlam bir expertiz yaptırarak aracı alabilirsiniz ben memnunum aracımdan.

20. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Uzun yolda gerçkten çok fark edio yakıt. Bende uzun yolda çift klima açık 210 ykr yaktığım günleri biliom. Kendim bile hayret ediodum. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

Bu Sayfayı Paylaş