LPG KABLO

Starex Alacam Ama Çok Kötülüyorlar

'Starex Forum - Club' forumunda BARANZ tarafından 29 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. chiptuner

chiptuner Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    Can BAŞEL
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    90 ı geçmedigimde de belki 8.3 yerine 8 e düşebilir ama daha fazla fark olacagını sanmıyorum çünkü torkun peak yaptıgı devirler hemen hemen 100 km hıza denk geliyor 5.viteste.. Çok yakıyor lafı tamamen hurafe gerçekten.. İşim geregi bütün araçların yakıt,performans ve sürüş konforunu görmem gerekiyor.. Dolayısıyla 1.9tdi 105lik bir transporterla da gaza bastıgınızda 11 litreden aşagı inemiyorsunuz starex 13 litre yaktıgı zaman.. arada 600cc ve 35 beygirlik fark var o kadar olur yakıt farkı.. Bence fiyatına göre çok güzel bir araç starex..

2. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ser41 ve Can arkadaşım cevabınız için teşekkür ederim ve yazdıklarınıza harfiyen katılıyorumo paraya o araç bulunmaz nimet bence.

3. ibo_speed

ibo_speed Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    starex alın diyorum ben herkese ama bizim çok havalı insanlarımız cahil ucuz aracı kalitesiz sanıyo hangi transporeteer gaz vermeden hareket eder starex le STOP etmek imkansız gbi bişey araç yol tutuş mükemmel bi kere fiyatı bizim starex sahipleri düşürüyo bilinçsiz insanlar 15 000 tl lik araca geçen 12000 yazmış cahilin teki alma satma cahil insan... yüzlerce bin km yapmış wv ler vitolar 30 40 bin tl den aşağı yok anasını satıyım biz beleşemi aldık gundi ler ..

4. sahinkilic

sahinkilic Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben 2007 crdi sapace kısa şase alçak tavan kullanıyorum. Çok transporter ve vitoyla kapıştım hepside plakamı okumuştur. :)
    Yol tutuşu sağlamlığı Performansı süper. Yakıtı çok diyenlere lafım 25 kuruş her araç yakar. bu kalitede arabayı bu fiyatlara bulamazsınız. ben memnunum yenilemeye ihtiyac duyarsam alacağım araba h1 space olacak..
    Aracımda boya dökülmesi sorunu vardı. garantiden çıkmasına rağmen Hyundai aracımı alıp komple boyanmasını iyi niyet göstergesi olarak kabul etti. Bir arkadaşımın vw cady si 1 yıllık iken döküntü yapmıştı mahkeme kapılarında süründü... benim araç 4 yaşında firma ücret almadan komple boya kazınacak ve sıfırdan bayama yapacaklar.. wv yaparmı sizde 2007 araca bunu.

5. yüksel23

yüksel23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar ben yeni üye oldum .önce herkese selamlar.ben starex 140 lık vip almayı düşünüyorum bana tavsiyeleriniz neler olabilir.bide denilndiğigibi bu arçlar fazlamı yakıyo örneğin nekadar

6. merikemal

merikemal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    vip alacaksan tek tavsiyem çift klimalı modelini almandır, yazın o aracın arkasını soğutamazsın.
    2120 kg 9+1 yolcu kapasiteli bir açak 2500cc 140 bg 100 km hızla ölçümde 1 ay önce 0,269 kuruş yakmıştı eğer çoksa motorsiklet alıp kullanmaya başlamayı düşünüyorum!

7. yüksel23

yüksel23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler hocam yanlız bunların ruhsatlarında çeşitlilik var örneğin kkkamyonet,ciy van ,minübüs,panelvan vb. oluyomuş şimdi ben vip denen şeklini alcam da nasıl olacak ruhsata nasıl işleniyo muayenesi açısından

8. merikemal

merikemal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Benim araçta hususi minibüs yazıyor bu yüzden vergim cityvan kamyonet vs lerden yarı yarıya düşük, Vip yapılmış araçların ruhsatında ne yazıyor bilmiyorum bilen arkadaş varsa yardımcı olur inşallah.

9. yüksel23

yüksel23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley16.gif

hocam kamyonet olanların şehir içine girmesi yasakmış doğrumu

10. merikemal

merikemal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    İstanbul da sanırım bu dediğin tam bilmiyorum ama şehiriçi değilde köprülerle alakalı sanırım.

11. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Alakası Yok Kamyonet Yazması İle Şehir İçinin..Çok Şükür Girip Çıkmadıgım Yer Yok İstanbulda..1.Köprü Hariç..

12. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    İstanbul'da şehir merkezi diye bir kavram olmadığı için İstanbul'da durum farklı. Ticari olmayan araçlara "Birinci köprüden geçer" denir. Ankaralı olduğum için önce "Nedir bu köprü olayı" derdim ve sonradan öğrendim. :) Ama Ankara'ya gelin, Çankaya'ya girin, polis çevirdi mi paşa paşa cezanızı ödersiniz.

13. yüksel23

yüksel23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    peki hocam şimdi benim alacagım vip olacak ama ruhsatta ne yazarsa iyi olur (kamyon ,panelvan ,city van,vb) yardımcı olursanız sevinirim starex ler hakkında fazla bilgiye sahip değilim teşekkürler

14. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    M1 ya da hususi yazması lazım. Zaten VIP'de olması gereken de odur, yoksa muayenede sıkıntı çıkar.

Düzenleyen : tahrikk

15. yüksel23

yüksel23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaş lar tci ile crdi arasında yakıt olarak dennildiği gibi öyle çok uçuk dağerlervarmmmı birde otomatik vitesle ilgili fikirlerinizi bekliyorum siz deyerli tecrubeli arkadaşlardan
    Düzenleyen : yüksel23

16. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Lütfen ilk önce kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız ve profilinizi doldurunuz

17. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çoğu TCi Starex kullanıcı 100 km'de 10-11 litre, CRDi kullanıcısı da 9-10 lt arası mazot yakıyor. Ben TCi Starex'imle 10 litreyle 100 km gidiyorum. Esas fark motor gücünde ama aşırı fazla yük taşımaycaksanız ve bulunduğunuz şehirdeki yollar da yokuş değilse ve aracınız fazla yol yapmaycaksa, bakım maliyetleri bakımında da TCi ucuza gelmekte. Ben bu aracı alırken 5 yıllık maliyet çıkarttım ama TCİ'ın çok daha ekonomik olduğuna karar verdim.

Düzenleyen : tahrikk

Bu Sayfayı Paylaş