10 Kasım LPG KABLO

Son kasa i20 Kauçuk paspas

'Araç Aksesuarları' forumunda Lecter tarafından 9 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. memin

memin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    322
    Ad Soyad:
    mehmet emin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Merhabalar. Ben de 2015 i20 icin kaucuk kislik paspas dusunuyorum ankarada bayinin hediye! ettigi paspas rezalet kendim kestim tas gibi sert plastik hic icime sinmedi. Havuzlu olsun istiyorum. Yine bagaj havuzu da istiyorum ayni sekilde. Bir de arac kirmizi renk icinde kahverengimsi cift renk var, paspasi orijinal ya da kaliteli yan sanayi bu renk bulabilir miyiz? 2016 icin güncel fiyat bilginiz var mi?

Duygu bunu beğendi.
  2. Duygu

Duygu Guest

bu gitti gidiyorda hepsi buradana ve sanırım n11 miydi neydi, bizim araçlara uygun olarak 2015 i20 kauçuk paspas diye çıkıyor, birde ordan bakmanızı tavsiye ediyorum

Asel Kaan Efe ve memin bunu beğendi.
  3. memin

memin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    322
    Ad Soyad:
    mehmet emin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Doğrudur. Ancak servis satış öncesi size kauçuk paspas hediye edelim deyip böyle çok sert ve kullanışsız bir kes-uydur mamül verince, internettekilerin kalitesi, yumuşaklığı hakkında tedirgin oluyorum. Havalar düzelince sanayiye gidip kendim bizzat görerek alsam belki de daha iyi, eğer ki servislerde yoksa.

Asel Kaan Efe ve Duygu bunu beğendi.
  4. Duygu

Duygu Guest

benimkiler sadece paspas verdiler , kauçuk paspas nedir onu bile bilmiyordum ilk aldığımda :)))) şimdi kafama göre kırmızı kauçuk paspas aldım oto aksesuarcılardan, güzel duruyor . tam oturdu diyemem tabikide ama işlevini görüyor bence fazlasıyla :)

Asel Kaan Efe ve memin bunu beğendi.
  5. okdr66

okdr66 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    Orhan Kartal
    Yaşadığınız Şehir:
    66-YOZGAT
    Araç Modeli:
    Sivas bayiden yeni aldım paspası, havuzlu ama tankları çok yüksek değil, tam oturdu, kauçuğu çok ince, çirkin durmuyor, kancaları tam uyumlu, arkadakiler 2 parça ortayı kapatmıyor. Daha önce ix35inki vardı çok kalındı.

memin bunu beğendi.
  6. Wusti01

Wusti01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mustafa özkan
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 CRDİ (2014-2020)

7. Wusti01

Wusti01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mustafa özkan
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 CRDİ (2014-2020)
    Kardes servıste bar

8. memin

memin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    322
    Ad Soyad:
    mehmet emin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Servisinden 55 liraya aldım. Siyahtan başka renk seçeneği yok dediler. Bahsedildiği gibi ön iki parçada oturtmak için kısımlar var. Tam oturuyor, malzemesi gayet yumuşak ve en önemlisi bazı yan sanayi ürünlerinde olduğu gibi topuk kısmına dik gelip zaman zaman ayak hareketinizde topuğunuza takılıp sorun açabilecek bir desen yok, zaten olmaması da lazım :) bir zahmet. Arkadaki parçalar için bir sabitleme imkanı yok, yerine otursa da kayıyor. Şaft tüneli için de parça yok. Havuzlu değil, dış duvarları da yeterli değil, toz toprak kolayca alt döşemeye dağılabiliyor. Sırf çamurlu ve ıslak havada halı paspas kirlenip zor kuruyacak diye aldım, yoksa orijinal ürün diye alelade bir ürün yapmışlar farkındayım.

9. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,499
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Duygu hanım şu aliminyum gibi parlak kırmızı olanlardan mı ? Ben de düşünmüştüm o renklilerden de biraz şahincilere benzeyecek diye vazgeçmiştim sonra dreamcar dan bir havuzlu kauçuk paspas almıştım mübarek kışın beton yazın pelte hiç memnun değilim ama daha iyisini bulana kadar şimdilik kullanıyorum , sizin modellere uygun olanları da var piyasada.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi.

Duygu bunu beğendi.
  10. Duygu

Duygu Guest

Merhaba . Ya ben o tarif ettiğiniz paspasın grisini almıştım. Koyu gri. Yipranana kadar kullandım çok güzel yakışmış ti. Ama kırmızısi dediğiniz doğru hoş gözükmüyor. Almayi tercih etmedim. Ancak daha sonra nerden Bulduysam ( okadar çok aksesuarci gezdimki nerden aldığımı hatırlamıyorum :) ) böyle başka değişik kırmızı siyah desenli buldum onu aldım. Şimdilik çok hoş ve Yipranana kadar kullanırım diye düşünüyorum.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş