LPG KABLO

Simdi Guncelledi Hyundai, Fiyatlar Ucmus! Memleket Nereye Gidiyor?

'İ20 Forum - Club' forumunda leolas tarafından 2 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Hakan07

Hakan07 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    660
    Ad Soyad:
    Hakan ÜN
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Ülkenin tadının kaçtığını, bu forum dahil her ortamdan anlayabilirsiniz.

2. ahmetakif34

ahmetakif34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    444
    Ad Soyad:
    seyfullah
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    biz tartisma kültürümüzü ve farkli fikirlere saygılı olmayi öğrenirsek hic bir seyin tadı kacmaz. ulkenin iyiye gittigini savunmak icin veri yazan ornek gosterenlere saygi duyarim aksini ispat etmeye calisanlara da saygi duyarim. ama işi hakarete vardirmak ya da baskalarinin fikirlerini aşağılamak kimsenin haddine olmasa gerek. bu tur konular forumda ya yasaklansin ya da uslubumuzu bozmayalim. burda bizi bir araya getiren arabalarimiza olan ilgimiz ve hyundai sevgisi. şu veya bu partinin politikaları değil

abdullah3471, MSC, sunbeki ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. sunbeki

sunbeki Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,178
    Ad Soyad:
    Adem
    Yaşadığınız Şehir:
    77-YALOVA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Seyfullah Bey'e katılıyorum.

İnsanlar saygı ve hoşgörü çerçevesinde fikirlerini beyan ediyorlarsa bizlerin de ona saygı duymamız gerekir.

Bizim gibi düşünmeyen insanlar neden hemen tü-kaka olsun ki?

Forumda yapılan tartışmaların sonu neden hep kötüye gidiyor ve bir tarafın kalbi neden hep kırılıyor? Foruma yeni üye oldum fakat bir kaç konuda bu durumu gördüm.

Siyasi konuların tartışılmasına yada konuların siyasete doğru kayıp gitmesine forum yönetimi neden müsaade ediyor?

Ben de başka bir forumda moderatörlük yapıyorum. Bu gibi tartışmalara, konuların forumun amacına aykırı mecralara kayıp gitmesine kesinlikle müsaade etmeyiz.

Demem o ki yapıcı olalım...

3 günlük dünya...

Forumun amacı neyse o amaç etrafında birleşelim...

4. Gorazul

Gorazul Guest

Bence bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. Özelleştikten sonra 1 yıl çalışmışsın. Haber kaynağında sağlam yerli halk. Hem Murgul da hem de Samsun Bakır işletmesinde en ince ayrıntısına kadar neler yaşandığını, o işletmelerin nasıl zarar ettirildiğini, sonuç olarak her iki kuruluş ve daha kıymetli olan arazisinin nasıl yok pahasına Cengiz Holding e peşkeş çekildiğini iyi biliyoruz. Hadi ben bunları geçiyorum da. Sen bilmeden etmeden savunursun. O senin fikrin. Ama ahlaksızca ithamda bulunma sağdan soldan duyduğun saçma sapan şeylerle. Yok doğanmış yok Gürcistan dan gelen kadınlar. En hafif tabiriyle ayıptır ayıp.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,282
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Dozu kacirmasalar siyasette konusulur ama iste 1-2 arkadas kahveden tapatalk a giriyor. :)

Ben cok ciddiye almiyorum, hakaret eden olursa sikayet e tiklayin, gordugumuz an mudahale ederiz.

Mobilden gonderildi.

VVadam ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  6. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,522
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Dostum milletin ....., na koyanlara ihaleler altın tepsi içinde sunuluyor, ben şahsen Silifke Sekanın nasıl zarar ettirilip , ahalinin işçilere ve fabrikaya karşı kışkırtıldığını iyi biliyorum ve fabrika kapatıldı şimdi ihale ile hurdacıya verildi ve sökülüyor. Ardından isyan eden yük bulamayan kamyoncu esnafına denildi , mermer taşıyın, kıyıya paralel güzelim ormanlık dağlar yerle bir edildi vahşice ve kazılan yerlerin ağaçlandırılma mecburiyetinide dağları yeşile boyayarak hallettiler.

iPhone 5c cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

sleyman_20, SaMeTT ve Gorazul bunu beğendi.
  7. sleyman_20

sleyman_20 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    96
    Ad Soyad:
    Süleyman
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    dogru o kadar calisacak adam varken kadrolu bu serefsizler boyle yapiyor diye sat gitsin degil mi? kim ugrasicak oralari duzeltip disiplin getiricem diye, sat gitsin.Yarin bir gun ulke iflas eder, siz koca ulkeyide zarae ediyor diye bir yere baglamaya calisirsiniz, mantiga bak ya

8. VVadam

VVadam Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    402
    Ad Soyad:
    Yusuf Bey
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Opel
    Bunu demek bana düşmez ama aklı fikri hür ve mantıklı bir muhabbet yine zevkle okudum.Bizim forumda ortalama yüksek gerçekten :) En azından neyin ne olduğunu biliyoruz.

9. sleyman_20

sleyman_20 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    96
    Ad Soyad:
    Süleyman
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    https://www.google.com.tr/url?q=htt...ggYMAI&usg=AFQjCNFm35Jf6GumkjGLOkPlexQfxFRBwA

seni kaale alip konusmam hata da millet yalanci zannetmesin diye yaziyorum, arkadaslar girin bakin siteye dedigi yurt 2015 te dahi 228 tl imis.ki bu ucretlere bu yil 10-25 tl arasi daha gecirdiler.ki bu ucrete yemek kismen dahil kyk yurtlarinda ,mesela aksam yemek 6 tl yi gecince gectigi kadar parayi kasiyere veriyorsun,ki dusunun bir tavuk yemegi!!! 4.5-6 tl arasi, hesabinizi yapin.bunun gibi trollerin soylediklerine itibar etmeyin.ki bir ihtimal daha var dogulu 6-7 cocuklu bir ailedense, gitmistir mudure yalvarmistir ben para odemeyeyim, belki bir de akpli tanidigi vardir araya insan sokmustur belki hic yurt ucreti bile ÖDEMİYORDUR,cunku mümkün...

10. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,896
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Arac fiyatlari bugün sordum i20
    Style pan otom 2016 model 61500
    Style pan otom 2017 model 64750

11. MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN

MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ad Soyad:
    MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    25 yıl Artvinde yaşadım yukardaki palavraları duymadım.Oturduğun kişilerin kim olduğunu öğrenirim.O palavraları atanlar o yıllarda işsiz güçsüz tayfasıdır.440 milyon vergi affını Artvin unutmadı.Zorla 20 yıl zarar ettir,sonra kıvamına getir kap.Cengiz Holding 80 de kuruldu,internette şirket haritası var bir bak öyle konuş.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MSC, Gorazul ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  12. MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN

MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ad Soyad:
    MUSTAFA KEMAL DEMİRDELEN
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    1993 yılında Murgul izabe tesisleri niçin Samsuna taşındı?Bugün Cengiz neden izabe tesisini Murgul geri getirdi? Cevap burda saklı.Bir fabrika düşünün madenin çıkarıldığı yerde işleme yok,ta Samsuna götürüyorsun.Yolda malın ne kadarı gidiyor belli değil.Kârlı bir durum olsa Ali cengiz aynısını yapmaz mı?Sadece bir doğru var,siyasiler özel kişilerin maşası!

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gogo46, MSC, Asel Kaan Efe ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  13. mismailt

mismailt Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    86
    Ad Soyad:
    M. İsmail T.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Kendi fikrime göre, bugünün insanındaki en büyük problemlerin biri; kendi bilgilerini, tecrübelerini ve ideolojilerini sorgusuz, sualsiz, kusursuz ve hatasız doğrular olarak görmesi.Bu zihin yapısının, bulaşmış olduğu kimselerden temizlenmesi çok zordur.Bu sebeple, eğitim öğretim sistemimizin sınav kazandırma veya sınavlara girebilmenin şartı olmaktan çıkartılması ve eğitim öğretim sistemimizin, öğrencilere yani neslimize ilk olarak kazandırılması gerekenlerin mili ve manevi değerler olacak şekle büründürülmesi en acil bir durumdur.

Roadrunners, MSC ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  14. ayzek11

ayzek11 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    178
    Ad Soyad:
    murat keskin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    Ben sana tc kimlik numarası vereyim bankamatikten sen yatır diyorum sen hala masala anlatıyorsun...yatırdığın ücretin dekontunuda bi zahmet burada yayınlarsın ben yaparsam siz onada bin laf uydurursunuz zaten tek yaptığınızda bu..bir de üstüne iftira atıyorsun akp de tanıdığın vardır diye..hem yalancısın hem iftiracı..Asel& Kaan Efe nin tencere kapaktali rolü hangisi merak ettim şimdi...

Emre bunu beğendi.
  15. amarulas

amarulas Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    doğan ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Allahım SlatBEA yapıcaz her gece :):):):)

16. MSC

Alınan Beğeniler:
    16,282
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Ya onu bunu bosverde yanlis yurtta kaliyor olmayasin :)

Mobilden gonderildi.

17. ayzek11

ayzek11 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    178
    Ad Soyad:
    murat keskin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    Yurt Ücretleri :

2016 -2017 Öğretim Döneminde Yönetim Kurulumuzca öğrencilerimizin ekonomik koşulları da dikkate alınarak aylık yurt yatak ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti ise 160-265 TL arasındadır.

bi zahmet bu adrese bakıverseydiniz keşke..
    http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2434/2389/GenelBilgiler

abdullah3471 bunu beğendi.
  18. MSC

Alınan Beğeniler:
    16,282
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Benim bir iddiam olmadi ki neden bakayim :)

Mobilden gonderildi.

19. sleyman_20

sleyman_20 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    96
    Ad Soyad:
    Süleyman
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    ben sana genel konusmuyorum, izmirde bornovadaki yurt icin konusuyorum,bana fiyatlar su aralikta diyorsun.orada 150 tl dedigi yurt bornovada degil,demogoji yapma.ayrica kyk nin 150 tl lik yurtlarida hepsi icin demiyorum bazilari kumesten bozma, 5-6 kisi bir arada kaliyor.gormus siteden 150 tl dir diye hepsi 150 tl zannediyor.

20. Gorazul

Gorazul Guest

Mustafa Kemal abi yazdıklarını harfi harfiyen biliyorum. Daha neler var neler. Senin burada yazmış olduğun bu örneklerden sadece biri. Nerden mi biliyorum ? Babamdan ve babam gibi onlarca işçi arkadaşlarının sohbetlerinden. Ve en önemlisi canlı canlı yaşadıklarımızdan. Ben Artvinliyim. Murgul da yaşadım çocukluk dönemimde. Babam da Murgul bakırda işçiydi. O fabrika kapatılmak istenince babamda dahil yüzlerce işçiyi Samsun Bakır fabrikasına gönderdiler. Babam Samsun Bakır dan emeklidir. Zorunlu emeklilik tabi. Ya emekli ol ya çık. Ya da 4c li ol sürün. Onun için bizzat yaşadık ve biliyoruz herşeyi. Ancak bu toplumda artık yeni bi hastalık öyle hızla yayılmaya başladı ki. Bu hastalık bu mikrop ele geçirdiği beyinleri işlevsiz hale getirip kendi kendine düşünme yetisini elinden alıyor. Ve nasılsa birileri benim yerime düşünüyor kıvamına getirdiği için artık insanlar programlandıkları fikrin doğruluğuna sadece inanmakla da kalmıyor, çirkinleşiyorlar. Ahlaktan vicdandan uzaklaşıyorlar.

Bu Sayfayı Paylaş