LPG KABLO

Serviste Kalma Suresi Uzatiliyor Gibi Geldi

'Karadeniz Bölgesi' forumunda ftuncer55 tarafından 5 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. ftuncer55

ftuncer55 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Fatih tunc
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    30 ocak persembe aracimi samsunda servise biraktim 4*4 calismiyor diye yani arka tekerler donmuyordu....sonra cuma baktilar bana donduler arizayi bulduk haftaya parca gelir siparis ettik dediler arac bana haftasonu lazim diye c.tesi aldim pazar p.tesi kullandim p.tesi yani 3 subat aradilar istanbuldan teknik eleman geldi o aracinizi gormek istiyor dediler....iki gun gecti gelen beyimiz araci gorememis...servise diyorum gunluk kullandigimvarac parca gelirse birakayim ....ya ben boyle islerle ilk kez ugrasiyorum....belki kuruntu belki paranoya ama servis araci icerde daha uzun tutmaya calisigor gibi gelmeye basladi....bu arada aracim 2016 model garantisi devam eden bir arac.....bu islerin prosedurunu bilen varsa lutfen yardimci olsun.....servis araci fazladan tutmak ister mi....bu isten ne gibi bir kari olur....yoksa ben kuruntu yapiyorum iyice incelemek istiyorlar mi

2. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Ben servisin art niyetini göremedim burada. Teknik elemanın gelip araca bakmak istemesi neden kötü birşey olsun ki? Hiçbir servis aracı fazladan serviste tutmak istemez bence. İçerde tutsa yer kaplar. Dışarda tutsa gereksiz sorumluluk olur.

Under Ground ve MSC bunu beğendi.
  3. duhangs

duhangs Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Ad Soyad:
    Duhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Konuyu neden 2-3 kez actınız anlamıs degılım, servıste genelde bekler arabalar bu ulkemıze aıt bır durum maalesef bır sekılde cozume ulasırsınız umarım.

Fırat Ö. bunu beğendi.
  4. ftuncer55

ftuncer55 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Fatih tunc
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Evet sorunu hallettiler sagolsunlar...dedigim gibi biraz gec oldu ozellikle istanbuldan teknik eleman gelmesi ve incelemesi sureci uzatti ama sagolsunlar garantiden hallettiler sanirim bir rulman degismis....oncelikle servisteki filiz hanim basta olmak uzere kamer hyundai servisine tesekkur ederim

Burak&Buse bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş