LPG KABLO

servisle ilgili başımdan geçen olayı anla

'Güneydoğu Anadolu Bölgesi' forumunda logitech tarafından 14 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. logitech

logitech Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba değerli arkadaşlar

Mardinde görevli devlet memuruyum
    ocak ve şubat aylarında olmak üzere toplam İki kez Hyundai Kızıltepe Kasım Tuğmaner servisine aracımı tamir için
    gittim. Servise gittiğimizde kilometrelerimizi kaydettiklerini biliyoruz

Eylül ayında istanbulda hyundai servisinde çalışan bir tanıdığımın yanına uğradım ve kendisine 3 sene önce ikinci el olarak aldığım aracın benden önce servislerde ne gibi bir işlem yapıldığını öğrenmek için sisteme bakmasını istedim o da bana ocak ayında 127 bin km iken ve şubat ayında 290 bin km iken mardinde servise girdiğini söyledi anlaşılan benden önce servise girmemişti ancak kilometrelere bakarmısınız lütfen

127 binden bir ay sonra yani şubat ayında 290 bin km olmuş halbuki aracım şubatta 129 bin km idi ayrıca 290bin-127bin=163bin bir araba bir ayda 163 bin km yol katedebilirmi

insan hata yapabilir ama aşağıdaki diyaloga ne demeli

mardin servisine telefon ettim buraya geldiğinizde bakalım dediler mardine döndüğümde serviste durumu düzeltmek için merkeze fax çekeceklerini bir haftaya kadar beni arayacaklarını söylediler tabi arayan soran yok kendilerini ben aradım

merkezde bu işlere bakan arkadaşın bacağının kırıldığını ve bir aylık raporlu olduğunu onun yerine bakan görevlininde ben geçiciyim ben karışmam dediğini bana iletti

bu kadar ayıp bişey olabilirmi bu kadar amatör bir şirket olabilir mi sanki bakkal murtaza efendiyle konuşuyorum ben karışmam demiş beni hala bekletiyorlar sorunumu gidermiyorlar

ya değerli dostlarım başımdan böylede bir olay geçti hala bekliyorum içimi sizlere döküp rahatlamak istedim iyiki varsınız

2. yunafaniem

yunafaniem Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yunus İNCE
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    O karışmazsa karışanı söylesin...

3. elazığlı

elazığlı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    turgut çeliker
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Araç Modeli:
    böle bi sorumsuzluk olamaz ya

4. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    geçmiş olsun kardeş,
    nedense hiç şaşırmadım https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley18.gif

5. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hyundai servis ve servis çalışanları klasiği işte. Geçmiş olsun... Hyundainin servislerinden ve servis çalışanlarından memnun olan bir elin 5 parmağı kadar kişi ne duydum nede tanıdım...

6. navy35

navy35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    daha neler duyacağız!!!!!!

7. logitech

logitech Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    üç gün önce istanbul merkeze telefon (02165716301)edip aynı şeyleri anlattım bayan görevli mardin servisiyle görüşüp beni bilgilendireceğini söyledi onuda bekliyorum

bir ay önce şikayetim var . com sitesine yazdım arayan soran yok

hyundai assan sitesinde iletişim bölümüne kaç defa e-posta attım hiç cevap vermediler

bu saatten sonra düzeltseler bile firma ve servis memnuniyetsizliğinden bir daha hyundai oto almayacağım

8. tugayt4

tugayt4 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Haklısın bundan sonra hiçbakmazlar.peynir ekmek gibi satılıyor accentler.
    müşteri azken böyleler çok olunca servisine bile giremezsin.Beceriksizlerin

9. H.Onur

H.Onur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    son zamanlarda servislerden ve satışla ilgili bölümlerden şikayetler artmaya başladı.
    sadece bu forumda yazınlara dayanarak söylemiyorum bunu,çevremde de örnekler var.
    büyümek,satış rakamlarını arttırmak,"1 numara olmak" hyundai'a pek yaramadı sanırım.

10. Bedri Baki

Bedri Baki Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben de Mardin Dargeçit'te öğretmenim. Birkaç ay sonra arabamın 15000 bakımı için servise gideceğim. Mesafe olarak Batman ve Mardin aynı mesafede. İkisi arasında kararsız kalmıştım. Batmanı tercih edeyim o zaman.

Bu Sayfayı Paylaş