LPG KABLO

SERVİS REZALETİ (TOPKAPI EKOL)

'Marmara Bölgesi' forumunda gorkemsa tarafından 10 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. nefes001

nefes001 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    erkut ay
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
  2. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    ben zaten durup dururken her durumda soksun demiyorum , gerekli gorurse sokebilir varsa bir sorun gidermek için sokmesi gerekiyorsa sokebilir , arıza var yapıcaz ama sokebilirmiyiz diye sizimi arıcaklar

çok uzak değil arkadaşımın rx8 ıne vurdular sol on çamurluk vs değişti vidalı sok tak parça olduğu için değer kaybı bile alamadı kabul edilmedi davada ki parça boyalı değil ise sok tak onemli değil , boya yoksa bu kazalımı diyip değerini düşürücekler ?

ben araba bakarken bakmıyorum , benim arabama oyle bakanada benim arabam sana gelmez git başka al diyorum ,oyle herşeye kulp bulan insanlara satmayın arabanızı piyasa işi bilmeyen sadece boya değişen bakarak araba bakan anlamayan isanla dolu

sonra konu açılıyor aldığım gün yatak sardı diye

gogo17 bunu beğendi.
  3. rpurcek

rpurcek Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,930
    Ad Soyad:
    Rıza
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Siz araba alırken bakmayabilirsiniz, ben detaylı inceler ve inceletirim. Bana göre bilgi vermeleri gerekir. Şöyle bir işlem yapacağız ve bu işlem için çamurluğun sökülmesi gerekir gibi bilgi vermeleri lazım. Belki müşterinin kafasına yatmayıp başka servise gidecek. Böyle bir durumu ilk defa bugün duydum.

Hadi diyelim söküldü. Servis bu parça orjinal dir, biz boyamadan söküp taktık diye bir belge verecek mi?

Adam sıfır km aracı almış. Araç servise giriyor ve çamurluğu sökülüp takılıyor. Adamın haberi yok. Satacağı zaman ekspertizde oynanmış çıkıyor. Sonra firmayla mahkemeler falan derken iş uzayıp gidiyor.

Ne yazık ki Ülkemizde, tavandaki 10 cm boya takla atmış muamelesi görürken, sökülüp takılan parça direkt değişen muamelesi görüyor. Boya istediği kadar orjinal mikron da olsun, bu sefer de çıkma değişen durumuna düşüyor. O parçanın fabrikasyon olduğunu gel de ispatla. Uğraş babam.

Fikrinize saygı duyuyorum. Kendi başıma geldiğini düşününce benim fikrimde bu.

Samsung Galaxy S5 Cihazından Tapatalk aracılığıyla gönderildi.

4. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    aslında demek istediğim bold işaretlediğim yerler ya neden ıspatlamakla uğraşıyorsunuz 10cm boyalı yere takla atmış adamla , sokulup takılan parçaya değişen muamelesi yapan insanlarla muhattap olmayın arabanızı satmayın hakkınızı yedirmeyin

ben ilk sahibi olduğum getzimi sırf çizik vs istediğim gibi temiz durmuyor lokalde olmasın diye tavan hariç komple boyattım satarken ne oldu , gelene benim arabam sana satılık değil dedim ve uzunda surmedi 3 ayda çokta güzel rakama sattım anlayan adam alır bukadar basit aldı bide teşekkur etti sonrasında boyle bakımlısına denk gelmedim diye , yemişim boyasını değişenini

kazasız değişensiz diye 5bin tl fazla para verirsiniz gelir biri vurur alın size değişenli boyalı araba :D

sen piyasaya bakılınca haklısın ama piyasada gerçekten anlayan adamlarda var can sıkmaya stres olmaya gerek yok boşverin gitsin alt ust 4 teker demir parçası :D

5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,279
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    sizin gibi kanun ve kurallara uyan bir arkadaşa böyle sopayla mekan basmak v.s. yakıştıramadım açıkcası :)

emrex bunu beğendi.
  6. blue55

blue55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,327
    Ad Soyad:
    Ahmet seyf
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Tebrik ediyorum syn site yetkilisi bütün msjlarımı okumuşsunuz. Siz neyin peşindesiniz anlayamıyorum. Benim yaptığım yorum yanlışsa silin ama sizinki de yanlışsa siz de silin.

7. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,279
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    yanlışsa silerim yada silmem. kendi yanlışımı siz söylediniz diye siler miyim? hele ki sizde çok doğru değilseniz sanmam :) gerçi ben paylaşım nedenimi yazmıştım ama siz anlamak istemediniz, polemiğe girmek daha doğru geldi size. bende geçmiş mesajlarınıza hızlıca baktım, kim bu kusursuz arkadaşımız öğrenmem lazımdı :) maalesef almancı çıktınız sizde :(

bu forumda neden bu kadar çok almancı var çözebilmiş değilim. hatta bu ülkede neden bu kadar fazla alman arabası var onu da çözemedim. almanların bu ülkeye verdiği zararlar saymakla bitmez üstelik.

emrex ve erenuzel41 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş