LPG KABLO

Rize

'Karadeniz Bölgesi' forumunda zambak tarafından 18 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. zambak

zambak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    Era 2008 otomatik aracımla kaza yapana kadar servisten memnundum. Uğrayınca çay ikram ediyorlar. Ancak aracım 9 Mayıs'tan beri serviste parça bekliyoruz. Türkiyedeki fabrikada (era yerli montajdır) parça kalmadığından ! yurtdışından gelecek elektrik tesisatını bekliyoruz. Bir buçuk ay oldu hala gelmedi. Servis en son 15 Haziranda geleceğini söylediği parçayı 20 Hazirana, daha sonra 23 Haziranaertelediler. Her sorduğumda birkaç gün erteliyorlar neredeyse. Neredeyse birbuçuk ay oldu. Çıldırmak işten değil. Rize'deki servis mi böyle berbat arkadaşlar. Lütfen fikri olan açıklasın. Ankette arabalardan %80 memnunum diyoruz fakat servislerden memnun muyuz? Böyle ilgisizlik görülmemiştir. Ne yapacağımızı şaşırdık.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley11.gif

2. Misafir

Misafir Guest

abi diğer konuyada yazdım...hiç boşuna bekleme tüketici mahkemesine başvur..ya fatura parasını alırsın ya da yeni araç..ben telefonumu vermiştim servise 35 iş günü geçti hemen başvurdum..yaklasık 1000tl aldım yetkili servisten..

3. enginis58

enginis58 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    199
    Ad Soyad:
    engin öz
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra (2015-20XX) AD
    rize berbat...

4. 35SLH35

35SLH35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar ben en İzmir Çakırlara gtmiştim ve güzeldi servistekilarin davranışları iyiydi memnun kaldım..Tek bence eksik gördüğüm Serviste alanı çok dardı o yüzden arabaların hareket etmek çok zordu:( Birde ötv indiriminden sonra satış bölümlerinin davranışları ve ilgisizlikleri artmışş..

5. 35emrah35

35emrah35 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    izmirde en iyi servis çakırlar bnde oraya götürecemhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif

6. 35SLH35

35SLH35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet gerçekten öyle...https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

7. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

Aynen katılıyorum.30gün içinde eğer sorun problem çözülmez ise ayıplı mal olarak geçiyor.Bende cep telefonum 30 gün içinde tamir edilemediği için parasını almıştım.Bence üzerine gidiniz

8. Misafir

Misafir Guest

Elinizde araç bıraktığınız tarihle ilgili belgeniz varsa Tüketici Mahkemesine başvurabilirsiniz. Hatta sıkı takip ederseniz aracın bedelini iade alırsınız. Yada size yenisini verirler...

9. 10numara

10numara Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ERA ların yedek parçası bol denirdi.
    ama çok kişiden bu şikayeti duydum, yurtdışından uzun zamandır yedek parça bekleniyormuş.

10. accent era/emre

accent era/emre Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşım hyundai assan kocaeli fabrikası bizim eve 3 dk mesafede.aynı şey benim başıma gelse bende senin yaşadığın durumu yaşarım.sebebi fabrikanın güvenli stok tutmasıdır.yani planlanan üretim aylar öncesinden bellidir.anlayacağın gibi üretilecek otomobilin parçasını senin araç için servise gönderemez.bunun yanında diğer arkadaşlara katılıyorum mademki yetkili servissin parça yurt dışından gelecek ya parçayı elinde bulundur yapamıyorsan müşterinin mağduriyetini gider.en azından kiralık araç tahsis et.parça gelip servis masrafını senden sonuna fatura edecek nasıl olsa kanuni haklarını sonuna kadar ara ısrarcı ol.

11. enginis58

enginis58 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    199
    Ad Soyad:
    engin öz
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra (2015-20XX) AD
    rize deki servis tek kelimeyle berbat...

12. Umr

Umr Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    396
    Ad Soyad:
    Veccii
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Kardeş bende 2 era 1 getz görmüşdüm servise 20 bin bakımına girdiginde.Yatıyorlardı.Ankara kuruçayırlı servisinde.

13. MPE

MPE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    428
    Ad Soyad:
    SpongeBot SquareTeens
    Yaşadığınız Şehir:
    -Türkiyede Yaşamıyorum
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Eksik parçalar için gittik sıkıntısızdı ve gayet nostaljik bir hissi var buranın.

Bu Sayfayı Paylaş