10 Kasım LPG KABLO

Rize Meteler Servis - Yeni Elantra Direksiyon Kutusu Değişti.

'Karadeniz Bölgesi' forumunda AdemOcakli tarafından 1 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. AdemOcakli

AdemOcakli Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,466
    Ad Soyad:
    Adem Ocaklı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Uzun süredir ön takımlardaki seslerden şikayetim vardı Uçar oto da şikayetimi dile getirdim ama usatlar anlayamadı daha doğrusu anlamak istemidler sanırım çünkü benim şikayetim stabilize yollardaki tıkırtılar idi test yapan usata asfalt yolda test ettiğinden sesi alamadı ısrarlarıma rağmen de stabil bir yola girmediği için bir türlü sorunu çözemediler ve ben bu şikayet için uçar otoya üç kez gittim son gidişimde de oldukça sinirli ayrılmıştım o şekilde Rizeye gittim, Rize merkezde servisin yanından geçerken birde orda göstereyim dedim ustaya derdimi anlattım araca bindi hemen stabilize bir yol bulup aracı o yola sokto yola girişinden 30 saniye sonra geri döndü ve teşhisi koymuştu vaktin varsa hemen değiştirelim dedi yaklaşık iki saat sonra da arabamı direksiyon kutusunu değiştirerek teslim etti.
    Bu vesile ile burdan Rize Meteler servise teşekkür ediyorum.Servisn önemi ustanın önemi böylece ortaya çıkıyor.
    Arkadaşım Kerimin arabasındada aynı dert vardı ve aynı teşhisle aynı işlem onada yapıldı şimdi araçlarımız çok daha sessiz,Bu arada kutup başlarında tespit edilen bir fabrikasyon hata yüzünden servise giden her Elantranın kotup başları değiştiriliyormuş onuda hallettiler sağolsunlar.
    Bu tür bir şikatetiniz varsa ustalara karşı ısrarcı olup bozuk bir yola sokmakta yarar var yoksa anlamıyorlar.

2. koreci

koreci Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,703
    Ad Soyad:
    ramiz seymen
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Aynı sorun bende de var adem abi...

Mesela asfalt yola mıcır yada çakıl taşı serdiler diyelim, üzerinden geçerken kütür kütür vurma lokurtu metal sesi geliyor.

Yıllar önce c kasa corsam vardı, onda da aynı sorun olurdu..

Yeni kutun hayırlı olsun.

3. koreci

koreci Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,703
    Ad Soyad:
    ramiz seymen
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Bu arada bende fırsat bulursam değiştireceğim yerler var, bunlar