LPG KABLO

Rektefiye olan motorla ilgili

'Starex Forum - Club' forumunda mkertan tarafından 7 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. atalara

atalara Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende 15 gün önce motor yaptırdım. fakat sıfır motor olmasına rağmen çekiş problemi yaşıyordumenjektör hatası dediler. servis 4 tk enjektör için 5200TL istedi işçilik hariç, ama hararet arızasını yapmadan önce böyle bir problem yoktu. sadece hafif bir duman vardı. ankaraya getirdim aracımı ostim sanayi altında bosch servisinde enjektör tamiri yaptırdım. problem çözüldü.

2. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yani yine basit bir bilgi olarak motorun yakıtı ne ölçüde kullandığı performansına da yansımış yakıtı azalma da en önemli yollardan biri filitreler ve enjektörlerden geçer bence bu söylediklerime bi baktırın varsa filitrede sorun değiştirin eğer başka bir durum söz konusu değilse yakıttaki azalmayı farkedeceksiniz nitekim bir arkadaşaımız bu sorunu nasıl çözdüğünü yazmış.
    Düzenleyen : Davtor

3. mkertan

mkertan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hepinize yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. C.tesi günü araç pompacıya gitti. Enjenktörde bir problem(ucu yanmış)varmış onu düzelttiler. Duman gözle görünür şekilde azaldı. Ancak asıl sorunu yaratan hava debisini ayarlayan bir parça varmış onun değişmesi gerekiyormuş Çarşamba günü değişecek. Sonucundan sizleri haberdar edicem. Sağlıcakla kalın...

4. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Evet sorunu bulmuşsun umarım çarşambadan sonra bize güzel gelişmeler aktarırsın kolay gelsin.

Bu Sayfayı Paylaş