LPG KABLO

Ordu-Giresun

'Karadeniz Bölgesi' forumunda Halil KURT tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Halil KURT

Halil KURT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2,793
    Ad Soyad:
    Halil Kurt
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Ordu'da Kayahan var Giresun'da bayii yok...
    Zaten iki il arasında 40 km mesafe var.... Aracım yok ama Bayiiye 2-3kere 2. el almak için gittim... Fakat istediğim gibi araç yoktu...

Müşteri ile ilgileri iyi (gibi görünüyor)

Tabi aracımız olmadığı için teknik servis konusunda yorum yapamıyacağım... Giden arkadaşlar yorum yaparlarsa bizide bilgilendirmiş olurlar...

2. ERFE52

ERFE52 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ordu daki servis ve showroom gayet iyi.Hem araç satış olsun hem servis olsun çalışanları güleryüzlü iyi hizmet veriyorlar.Kendi adıma ben işçilik ve hizmetten memnunum.

3. lipsoz

lipsoz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar yeni 2008 1,4 team aldım.Ağırlıklı olarak 95 mi yoksa 97 oktan mı kullanmalıyım.Şimdiden teşekkürler

4. Misafir

Misafir Guest

Araç üzerind herhangi bir ikaz yoksa 97 kullanmanın pek bi avantajı yok, 95 kullanabilirsiniz.

5. Halil KURT

Halil KURT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2,793
    Ad Soyad:
    Halil Kurt
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bunu öğrenmemiz güzel oldu Desene araba alırsak rahatlıkla gidebiliriz.
    Tabi.... alabilirsekhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

6. abay

abay Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Abay SÖNMEZ
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Vallahi Ordu KAyahan otomotiv servisiyle satış sorumlularıyla on numara bi bayii. Bazen arkadaşlar rica ediyo farklı markaların plazalarına gigidyoruz inanın hyundainin standarlarına yaklaşma imkanları yok. Bu söylediklerim inanın yaşanmadan anlaşılmaz..

7. Suat DURAN

Suat DURAN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    kendi hallerim aklıma geldi... bende trabzon çakırlar servisinin saha elemanlarına uykusuz bir ay yaşatmıştım "-bana accent era bulacaksınız kardeşim, yolu yok.. " diyerek... mehmet bey ve cenk bey dt 884 deyince bile gülümserlerler şu anda herhalde.. eminim hatırlıyorlardır...

8. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kayahan süper orduda kesinlikle ve şiddetle her bakımdan tavsiye ediliir

9. koyay

koyay Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben de dün gitim Kayahan'a sahiden çok iyiler.

10. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    orduda 97 oktan benzin bulabilmek meseleher istasyonda 97 oktan yokki

11. Misafir

Misafir Guest

97 oktan diye bir şey yok, hepsi 95 oktandır, 97 dediği deterjan katkılı 95 oktan benzinin ta kendisidir, 97 olmasını istiyorsanız koyun depoya benzinliklerde satılan katkı maddelerinde alın size 97 oktan dedikleri yakıt...

12. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    şu yazdığınız yazıyı sizin yazmanız bana çok şaşırtıcı geldi ben akaryakıt sektöründen biriyim 95 ile 97 arasında fark yok deterjan koyun aynı demek o zaman bu kadar petrol firması shell bp opet total tüpraş bizi dolandırıyor ve siz biliyorsunuz bir tek bunu kimsede anlamadan fazla ödeyerek 97 alıyor öylemi yani o zaman söylermisiniz omo matikmi ariel mi ne marka deterjan olcak toz sıvı fark edermi? Bir istasyon sahibi olarak aydınlatında bizde öğrenelim

13. Ümit Zengin

Ümit Zengin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    ümit zengin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley7.gif

14. Ümit Zengin

Ümit Zengin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    ümit zengin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    yoğurtçu yoğurdum ekşi değil misali oldu şmdi.?

15. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    öyle olması için petrol firmalarının kafalarına göre formüller ile ürün satmaları gerekir türkiyede POAŞ ve Tüpraş petrol satıyor diğer firmalara diğer total bp shell gibi firmaların kendi gemileri getiriyor yakıtlar onun için bu işlerde standartlar var öyle 97 ile 95 arasında fark olmaz olurmu
    bakınız size mazottan bir örnek veriyim gidin shell den bir depo mazot alın bitince gidin birde totalden bir depo mazot alın totalden mazot alınca aynı miktar mazot ile en az ama en az 100km daha fazla yol yaptığınızı göreceksiniz buda kimyasal formüllerden kaynaklanır kesafet yani yoğunluk değerleri farklıdır ben coşkun abimizin bu konuda yaptığı yoruma şaşırdım teknik olarak her konuyu takip eden biri bu kadar dik bir bakış açısıyla yorum yapıyorsa vay bize vayy
    Düzenleyen : kırkaya

16. Ümit Zengin

Ümit Zengin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    ümit zengin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    arkadaşım;(yöneticiler tarafından ceza,uyarı,uzaklaştırma almayıda göze aldım)ben izmir aliağada yerleşik tüpraştan emekli oldum,görevimde kalite ve kontrol teknik servis müdürlüğünde teknisyen,yani kimin ne olduğunu çok iyi bilirim,dikkat edersen bu forumdaki arkadaşlar zaman zaman bilgilerini beyan ederler kimi opetten memnundur,kimi shell 'den kimide total'dan merak etme ben biliyorum ...........................................!

17. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    siz teknisyen olanlar peki orada çalıştığınız dönemde 95 oktana deterjanmı katıyordunuz rafineride? ben bu soruya cevap alıyım sadece yeter.

18. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Nasıl Yokmuş ? .Ordunun Biraz DAha Kasaba Tarzı Kumru İlçesinde Bile Vardı...Fatsada Sahildeki Petrol..Ünyedeki Petroldekindede Var...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley5.gif Hala Burda Yanlış Bilgi Veriyorsunuz..

19. Misafir

Misafir Guest

Sizin de akaryakıt sektöründe biri olupta bu konudan haberdar olmamanız bana şaşırtıcı geldi...bakın bakalım aşağıda 97 oktan diye bir benzin türü var'mı...

<TABLE id=GrPmpFiy style="BORDER-LEFT-COLOR: silver; BORDER-BOTTOM-COLOR: silver; WIDTH: 100%; BORDER-TOP-STYLE: ridge; BORDER-TOP-COLOR: silver; BORDER-RIGHT-STYLE: ridge; BORDER-LEFT-STYLE: ridge; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-RIGHT-COLOR: silver; BORDER-BOTTOM-STYLE: ridge" borderColor=silver cellSpacing=0 cellPadding=0 rules=all align=center border=1>

<TR style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #bf0001" vAlign=bottom align=middle nowrap="nowrap" ="gr">
    <TD style="WIDTH: 8%">K.Benzin 95 Oktan - V/Max Kurşunsuz 95 (YTL/lt)
    <TD style="WIDTH: 8%">K.Benzin 95 Oktan - V/Max Kurşunsuz 97 (YTL/lt)
    <TD style="WIDTH: 8%">Katkılı K.Benzin 95 Oktan - SüperExtra (YTL/lt)

http://gm.poas.com.tr/pompafiyat/pompafiyatgrid.aspx
    Düzenleyen : Coşkun Uçar

20. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    daha iki hafta önce ordudaydım ordu samsun arasında 97 oktan benzin hangi istasyona girsem yok her yerde 95 var yani yanlış bilgi derken vardıda yoktu diyerek elime bişey geçicek değil ya olanı söylüruz daaa uydurmadık ya

Bu Sayfayı Paylaş