LPG KABLO

navigasyon tercihi

'Araç Aksesuarları' forumunda SinnerWithGod tarafından 18 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. SinnerWithGod

SinnerWithGod Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    arkadaşlar , haftasonu istanbula gideceğim.yol iz bilmem.bir navigasyon almaya karar verdim.teknosada navking ts 430 var 99 tl fiyatıda iyi...kullanan varmı aranızda veya tecrübe eden nasıldır doğru adrese nokta atışı yaparmı?

2. cenker_baba

cenker_baba Guest

ben piranha escape kullanıyorum ömür boyu harita güncelleme ücretsiz olandan. memnunum.

3. isa

isa Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    490
    Ad Soyad:
    İSA K.
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
  4. KaraÇocuk

KaraÇocuk Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    İbrahim ÇOLAK(KaraÇocuk)
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Tomtom Benim tavsiyem. azbiraz pahalı olabilir ama nokta atışı yapar.

5. tolga77

tolga77 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    Tolga
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    navitech başarsoft kullandığı için türkiye için iyidir diye duydum. Ben tomtom kullanıyorum, eğer adresi girebilirseniz (bazen sokak isimleri gelmiyor, ya da bina numaraları gelmiyor) ya da google koordinatı girerseniz nokta atışı yapar, ama aynısını diğer markalar da yapmaz mı?

Tomtomu tavisye etmem, zira bir süre sonra harita güncellemesi için para istiyorlar

6. KaraÇocuk

KaraÇocuk Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    İbrahim ÇOLAK(KaraÇocuk)
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    aldıgın fiyata bağlı güncelleme ucuz alırsanız güncellemesiz olur. Diğerlerini kullanamdım için bilmem. Yanlız doblo alırken gecen sene birine hediye ettiler. 2 km yolu nagi ile gelmedik evimize.:D

7. yalan55

yalan55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    bende navking var . orjinal haritası route66 dır. route 66 yurtdışı için iyi ama türkiyede kullanmak için en iyisi başarsoft harita kullanan bir cihaz almak. ben benim cihazın yazılımını memnn olmadığım için ıgo primo ile değiştirdim ve başarsoft haritayıda yükleyince çok güzel oldu.başarsoft harita kullanan ve güncellemesi ücretsiz olan bir cihaz alın derim

8. tolga77

tolga77 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    Tolga
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    tomtom özellikle avrupa için iyidir, ama Türkiyede saçmaladığına ben şahit oldum sizi bilemem.... diğer yandan ücretli güncelleme zaten başlıbaşına bir kazık. Ben bu kazığı yedim bir kere, kabul etmek gerekirse üç aşağı beş yukarı hepsi aynı işi görüyorsa neden güncelleme için para vereyim....

Tomtom güncellemesi sonrası aracımla adres ararken, otoban gibi yolda giderken cihaz beni tarlada sanıyordu. Para verilip yapılan güncelleme de sorunlar olabilir. Firmanın güncellemeden para istemesi tamamen firmanın müşterisine bakış açısıdır.

Bir daha tomtom almam, güncellemesi ücretsiz yine bilnidik bir marka alırım. Navking gerek yazılımı gerek ücretsiz güncellemesi ile iyi bir alternatif.

9. canerrhg

canerrhg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    caner
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    merhaba arkadaşlar. 2 gün navitech VR-533 navigasyon cihazı aldım. klavuna bakarak karıştırdım biraz. ilk önce gayet hızlı bi şekilde GPS bağlantısı yapıyordu. fakat daha sonra GPS bağlanmamaya başladı. uzun mesafe sorduğumda 5-6 dk beklememe rağmen bağlanmadı ve hatta ekran dondu resetlemek zorunda kaldım. kısa mesafe sorduğumda geç de olsa bağlanıyor? sizce ne yapabilirim bi önerisi olan var mı?

10. Hend

Hend Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Ayhan Bayrak
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Merhaba ben tom tom via 120 kullanıyorum 2 senedir çok memnunum.Adresi bulmada hiç sorun yaşamadım.Sitesinden rahat güncellenebiliyor.

11. paryosa

paryosa Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    birkan ataseven
    Bende piranha escape kullanıyorum ve çok memnunum.

12. Uğur K

Uğur K Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,046
    Ad Soyad:
    Uğur Karagüzel
    Yaşadığınız Şehir:
    67-ZONGULDAK
    Araç Modeli:
    Fiat
    Bende Piranha 5 inc HD navigasyon cihazı vardı.Gerçektende hem hızlı hemde kullanımı son derece basit.Taki düsürünceye kadar.Ekranın sağ alt tarafında çatlaklar olustu çalısıyor ama navigasyon yapmıyor.Servisi aradım tahmini bekleme süreniz 18 dakika dır dedi 18 dakika dolduğunda müzikten normal çalmaya geçti ve sonunda yüzüme kapattılar.Mail attım bir kaç gün sonra dönüs yaptılar.Kısa bir arastırmadan sonra yüzüne telefon kapatılan tek kisi ben değilmisim öğrendim.
    Yani kısaca sizlere tavsiyem Piranha dan uzak durun.

13. Sertdemirli

Sertdemirli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    Soner SERTDEMİRLİ
    Ben Navitech kullanıyorum ama bazen rotada hata olabiliyor. Memnun musun dersen evet memnunum. Önemli olan anında trafik güncellemesi var mı ? Haritası güncelleniyor mu ? Bunlar olduktan sonra marka fark etmiyor.

14. MehmetHan

MehmetHan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    719
    Ad Soyad:
    Mehmet HAN
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    piranha avatar tavsiye ederim :) tv si filan da var tek sorun güneşli günlerde çok ısınıyor ve ekranı göremiyorsunuz güneşliyken. parlıyor ekranı. ama kullanışlı bir alet tabiki

15. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Marka ne olursa olsun yazılımına dikkat etmek gerek bence. Igo yazılımını tavsiye ederim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

16. alifatih

alifatih Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Ali Fatih DURSUN
    Yaşadığınız Şehir:
    80-OSMANİYE
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    2 yıldır next 535 kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

17. felekman

felekman Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    süleyman
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    bende 2 yıldır aralıksız hergün navitech kullanıyorum. başarsoft olduğu hiçin hiçbir zaman sorun yaşamadım, güncellemelerini Naviextras Toolbox ile ücretsiz kontrol ediyorum. ömür boyu harita ve versiyon güncellemesi var. en güzel tarafı bu. gayet güzel kaliteli vede en önemlisi benim için sürekli ücretsiz güncellenebilen kaliteli ve uygun fiyatlı olan bir cihaz. bütçemi yormuyor işimi çok iyi görüyor. haritam da güncelse sokakları kapı numaralarını bulmam sadece birkaç saniye sürüyor. eğer gideceğiniz ilçeyi biliyorsanız örn:(ataşehir üsküdar esenler beylikdüzü yada zeytinburnu) onu ilçe kısmına girin. yoksa istanbulda örneğin sarıyer de bulunan çamlık sokağa gideceksiniz. ilçeyi istanbul olarak girip çamlık sokak yazarsanız size belki de 40 tane farklı çamlık sokak seçeneği sunar. ama siz sarıyer çamlık sokak olarak girerseniz sizi tam noktaya veya kesişen onu kesen bir caddeye sokağa tıp diye götürür.

bu arada tomtom piranha navking igo veya route66 da kullanan arkadaşlar da görüşlerini belirtmişler. ancak ben hiç birisini çok çok kullanım kolaylığı bakımından sevemedim. bence sistem olarak en güzeli navitech veya paranız yeterse garmin. ama garminde sürekli güncelleme yapamamaktan şikayetçi olan arkadaşlarım var. 2011 haritalarıyla idare ediyoruz diyorlar.

18. mustafa11

mustafa11 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad Soyad:
    mustafa ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Navkng kullandım 2 kere 1 apartmanın etrafında yuvarlak çizğimi bilirim şuan tomtom kullanıyorum nokta atışı yapıyorum kordinatları girince ...

19. felekman

felekman Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    süleyman
    Araç Modeli:
    kardeşim koordinat girmek bana ölüm geliyor. çünkü elimdeki evraklarda sürekli mahalle - cadde - sokak - kapı no olarak yazıyor :D günde yaklaşık 30 adrese gidiyorum. :D hergün 30 tane koordinat girecek olsaydım şu anda uçak kullanıyor olurdum.

20. saltinto

saltinto Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    66
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Bu cihazı tercih edebilirsin :)

Bu Sayfayı Paylaş