10 Kasım LPG KABLO

Multimedya Ekran 2017 I20

'Görüntü & Multimedia Sistemleri' forumunda Riense tarafından 27 Mayıs 2023 tarihinde açılan konu

1. Riense

Riense Kayıtlı Üye Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Bekir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Merhaba, Hyundai i20 2017 model için multimedya ekran bakıyorum. Fakat aradığım her satıcı farklı bir fiyat veriyor. Aracına sonradan multimedya ekran taktırmış ve memnun olanlar tavsiye de bulabilir mi? 2gb ram 32 GB hafıza düşünüyorum. Genelde 3.5-4k arası gördüğüm kadarı ile fiyatları fakat bazı satıcılar 6k falanda diyebiliyor. İstanbul Avrupa da tarafında takan bir yerde önerebilirsiniz. Teşekkürler

2. KadirUA

KadirUA Kayıtlı Üye Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    Kadir Mustafa Özdemir
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Sonata (2011-201X) YF
    Hocam öncelikle tercih sizlerin ancak Teyes Marka cihaz öneririm ömürlük resmen güncelleme alıyor arayüzü akıcı ve kendisine göre donanımları var ben CC3 6/128 GB olaraknkullaniyorum. IMEI değiştirmesi bir dakika felan

Отправлено с моего IN2025 через Tapatalk

3. DoktorÇeyreği

DoktorÇeyreği Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    368
    Ad Soyad:
    Alp
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Bu konu tamamen bütçe meselesi ancak 2gb ram daha önce başka bir başlıkta belirttiğim gibi zamanla tıkanıp kalıyor, yavaşlıyor, ekran akiciligini inanılmaz kaybediyor. Keske bizde de fiyatlar normal olsaydı da en iyisini alabilseydik ama bütçeniz varsa marka konusunda bir yorum yapmam zor ancak ram'i olabildiğince yüksek bir cihaz seçin derim.

Bu Sayfayı Paylaş