LPG KABLO

Multimedia Ve Direksiyon Tusu Sorunsalı

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda Burak Gürsoy tarafından 5 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

1. Burak Gürsoy

Burak Gürsoy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ad Soyad:
    Burak Gürsoy
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Herkese merhaba,

yasadıgım sorunu daha iyi anlasılması acısından biraz once biraz ozetlemek istiyorum
    aracım 2015 model 1.2mpi i20. Telefon olarak Samsung kullanırken degistirerek Xiamoi aldım
    samsung telefon ile bluetoth baglıyken bir sorun yasamıyordum fakat xiomi bagladıktan sonra, direksiyonda yer alan sarkı degistirme,yada frekans degistirme tusu calısmıyor.

aslında calısıyor degistirme sesi geliyor fakat sarkı degismiyor. aynı sekilde multimedia nın kendi oynat kısmında da bu tuslar calısmıyor dokunmatik ekranda sarkı degistiremiyorum kısacası.

yani tus bozuk degil ses geliyor hatta radyoda degistiriyor sadece bluetoth da bu sorunu yasıyorum

belki hic telefonla alakası yok bilmiyorum ama telefon degistirdikten sonra basıma geldigi icin onuda belirtmek istedim

2. Samet_ak

Samet_ak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    340
    Ad Soyad:
    Samet akyel
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    VW
    Yanlış anlamayın ama başka bir telefonla bağlanıp sorun tuşlarda mı yoksa telefonun kendisi ile mi ilgili bakın bence.Bence telefon ile alakalı gibi duruyor.

3. Burak Gürsoy

Burak Gürsoy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ad Soyad:
    Burak Gürsoy
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    evet baska telefonda calısıyor. xiaomi de calısmıyor suan. multimedia guncellemem mi gerekiyor ya da ne bilmiyorum
    ses acıp kapamada sorun yok fakat ne direksiyından ne multimediadan kesinlikle sarkı degistirilmiyor sadece telefondan

multimediadan versiyona baktım yazanlar sunlar;

MCU: V3.7-SP609AA5
    DVD: V8.2
    APP : V1.9.4.3- UI67B

bu versiyon guncelmi acaba

4. IRFAN18

IRFAN18 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    İrfan
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Sadece fikir olarak yazıyorum.Kısıtlı bağlantı yapıyor olabilir, yani blutut(düz yazıyorum;))ile bağlantı yaptıgın zaman aracın multimedyası kısıtlı erişim yapıyor olabilir. Aracın blutut özelliklerine bi bakın belki kısıtlama veya sınırlı erişim yapmış olabilir.

Bu Sayfayı Paylaş