10 Kasım LPG KABLO

Muhabbet Kuşu Almak İstiyorum

'Hayvanlar Alemi' forumunda era 1.5 crdi tarafından 5 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. cenker_baba

cenker_baba Guest

bende tahminen 17 yıl kadar oldu :)

2. joy_ride

joy_ride Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,469
    Ad Soyad:
    Murat GÜRBÜZ
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Oo baya olmuş abi. İki erkek bi kafeste olmaz dimi?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

3. cenker_baba

cenker_baba Guest

kafes dövüşü olur kardeşim :)

4. Hakan G.

Hakan G. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    457
    Ad Soyad:
    Hakan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Başın sağolsun. Benimde muhabbet kuşum 10 yaşına geldi. Benden sağlıklı maaşallah :D dişi olaydı bende alabirdim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. cenker_baba

cenker_baba Guest

Kus verildi inşallah iyi bakar alan arkadaş face de bir gruba yazdım hemen isteyen çıktı

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan G. bunu beğendi.
  6. EmreFirat

EmreFirat Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,085
    Ad Soyad:
    Emre Fırat BİLİCİ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Selam , ben 6 7 yaşlarımdayken vardı bir kuşumuz çok sevdiğim talihsizlik oldu eve pencereden kedi tırmanıp yemişti kuşumuzu çok ağlamıştım sonra bir daha hiç hayvan beslememeye karar verdik aileden cenaze çıkmış gibiydi herkes çok alışmıştı acısı çok kötü . 2 sene önce dayanamadım ailem tatildeyken aldım 1.5 - 2 aylık felan yavru erkekti . Küçüklükten ben büyüttüm 2 sene oldu ilk başlarda çok yabandı ama şimdi çok hareketli kafesten çıkınca hiç rahat bırakmaz çok yaramaz elimize omzumuza konar devamlı oyun istiyor . Yanına eş aldım fakat 1 sene içinde öldü yaşlı almışım :/ 1 tane daha aldık şimdi diğeride çok feci yaramaz ve yaban huzurda vermiyor kafeste bizim kuşa :) Bakım olarak pratik kolay bakımları fakat tuvalet eğitimi kazandırmak çok güç . Ölen yaşlı kuşu eğitmişler hiç koltuğa yere vs yapmazdı kafesi haricinde ama bunların kıçını temizlemek zor . 2 günde bir kafesin gazetesini değişiyorum kafesin altı çekmeceli pratik oluyor temizlemek . Aksi taktirde kötü koku siniyor odaya :)

7. Umut28

Umut28 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,373
    Ad Soyad:
    umut sonmez usta
    Yaşadığınız Şehir:
    28-GİRESUN
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bizim iki kuşumuz oldu bir 13 yaşındayken öldü diğerini ise babam sinek ilacı sıkıp yanlışlıkla öldürmüştü annemde babamı öldürecekti az kalsın

8. Uğur K

Uğur K Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,046
    Ad Soyad:
    Uğur Karagüzel
    Yaşadığınız Şehir:
    67-ZONGULDAK
    Araç Modeli:
    Fiat
    Kanarya kuşunun yeri bambaşka.Bir besleyin kesinlikle bağımlısı oluyorsunuz.Benim Muhabbet kuşu öldükten sonra Kanarya kuşlarına ilgi sardım.Şu anda tepeli ve Mozaik cinsi iki adet Kanaryam var.Mozaik bir hafta önce aldım.Nasıl bir gırtlak ve nefes varsa evin içi yankılanıyor.Her sabah koğuş kalk yapıyor.06:30 şaşmaş.
    Yakındır komşularla tartışmamız.Kardeşim en sonunda bunun gagasını bantlayacağım diyor :D İyi bir Malinua cinsi bir Kanarya bulamadım.Onun ötüşü daha ince ve nameli.
    Ama hiç biri Kırma bir kanaryanın ( Saka ve kanarya karışımı ) ötüşünü veremez.

Bu Sayfayı Paylaş