LPG KABLO

motora nasıl su koymalıyım.

'Getz Forum - Club' forumunda sonerx tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. blue55

blue55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,327
    Ad Soyad:
    Ahmet seyf
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Yaw bu adam oto destekçim diye kanal açmış ama tuhaf tuhaf..... videolar paylaşıyo. Nedir amacı anlamış değilim. Arabaya kola dökmekle takipçilerine nasıl destek olduğunu düşünüyo acaba. Ya da takip edenler neyin kafasındalar. Sözüm meclisten dışarı

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    youtube ta izlenme sayısını arttırmak için mantıklı ve güzel şeyler yapmamak gerekiyor, nerede abuk sabuk pis kötü işler varsa onları seyrediyor millet. Mesela çocuk esirgeme kurumuna bir kamyon oyuncak götür videoya çek yutuba at kimse izlemez ama gidip bütün vücudunu kıyafetlerini komple kırmızıya boya taksim meydanına çık kırmızı humma hastalığına yakalandım diye bağır çağır bunları videoya çek rezil ol herkes seyreder. buzlu karlı zeminde düzgün araba kullanmayı anlat kimse izlemez karda kışta buzda kaydırıp arabayla kaza yap tırın altına gir o arabadan sağ çık bunları videoya çek fenomen olursun.

16-17 yaşında erkek adam gitmiş evde anasına kardeşine ben hamileyim diye aklısıra şaka yapıyor aldığı tepkileri videoya çekiyor sonra fenomen oluyor, bunu ne bizim kültürümüz kabullenir nede mantığımız kabullenir. Ama izleniyor işte.

ben hariç,.... ben kaan ünsal alphan ın belgesellerine bakıyorum veya 2. dünya savaşı hava savaşlarını ve air crash investigation gibi uçak düşmesi belgesellerine bakıyorum, ara sıra da cübbeli ahmet hoca nın haftalık sohbetlerini dinliyorum

youtube ta belli bir izlenme ve takipçi sayısına ulaşıldığı zaman youtube ticari anlaşmasını onaylıyorsunuz ve youtube çok izlenen videolarınıza reklam koyuyor ve sonrasında bunlardan elde ettiği reklam gelirlerinin bir kısmını sizin hesabınıza para olarak yatırıyor. 300-500-1000-10000 öyle gidiyor.

Bu oto destekçim kanalında en son yorumlarda motora kezzap dök dediler zaten bu arkadaş yorumlara ne yapmam gerektiğini yazın en çok istenilen aksiyonu bu videom şu kadar izlenirse yada şu kadar takipçim olursa yapacağım diyor.

Tilki, Halil, mursel_balci ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. blue55

blue55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,327
    Ad Soyad:
    Ahmet seyf
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Yukarıda okudum bi gülme geldi. Usta saf suyu asit zannetmiş galiba. Saf su içilmez tadı yok minerali yok. Saf suyu uzmanlar bir nevi süngere benzetir ve doğada canlılar için faydalı mineralleri taşır. Eğer saf suyu içerseniz vücunuzdaki mineralleri sünger gibi çekeceği için vücuda zararlıdır. Aküde kullanılmasının sebebi ise saf su yalıtkandır. Elektrik akımını iletmez. İçerisinde barındırdığı mineraller sayesinde iletken olur. Saf su için kanaatim araç için kullanılabilir. Kireçten arındırılmış hazır su bence daha mantıklı saf su pahalı ve gereksiz gibi. Tabii donmaması ve antikorozyon muhteva ettiği için mutlaka antifirizli kireçsiz su karışımı tercih edilmeli diye düşünüyorum.

sipartacus, umutd07 ve ai_torcuk bunu beğendi.
  4. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    Mavi balina oyunu da böyle değil miydi? Onu yasakladılar Youtube'da devam ediyor. Bazen trend listesine bakıyorum millet neler izliyor şaşıyorum. Ne güzel yozlaşıyoruz.
    Abi bu arada sen de mi izliyorsun Uçak kazası raporlarını.?

Tilki bunu beğendi.
  5. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    air crash investigation bölümlerini izliyorum ama yeni bölüm gelmeyince eskileri tekrar izliyorum, güzel olan bölümleri izleme listesine kaydetmiştim güzel olanların hepsi silinmiş ya uçak şirketleri şikayet etti yada telif yediler dandik bölümler var air france 447 yi falan ezberledik artık 5 kere izlemişimdir 447 air france ı sade ben değil çoğu kişi izliyor bu uçak kazalarını.

geçen akşam bunu izlerken uyumuşum

geçen günde bunlara kafayı takmıştım

Şunu muhakkak izle Kaan Ünsal Alphan çok efendi ve dürüst bir adamdır kedi belgeseli yaptı ve çok güzel

6. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    @erenuzel41 telif yediler abi, yükleyen arkadaş önce yabancı başka bir video kanalına yükledi oradan da telif yiyince Facebook'a yüklemeye başladı geçen yıl. Ferhat Polaterce olarak ara çıkar Facebook'da. Bunun için sayfa açtı tüm bölümler var felaket anları dahil.
    Eklediklerinin Türkçe olanlarını izlerim.

erenuzel41 bunu beğendi.
  7. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    belgesel severlere netflix tavsiye ederim.

8. umutd07

umutd07 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,484
    Ad Soyad:
    Umut Dürüş
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    ben ceratonun motoruna 2 sene önce klimadan çıkan suyu koydum. Bildiğimiz saf su. 3 Lt kırmızı+3 Lt klima suyu yeterli. Tabi öncesinde komple sistemi boşalttım içine saf klima suyu koydum 2 gün gezdim tekrar boşalttım çıkan su çok kirliydi.

9. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Kanalında son güncellemesi tuhaf bir hale geldi, tepki aldı ama inat ediyor sanırım yeni formatını devam ettirmeye, bundan dolayı takipten çıktım. Örneğin bir doğan yapıyor, sunroof turbo gibi eklentiler yaptı, bu tarz videolarını seviyorum.

Bu Sayfayı Paylaş