LPG KABLO

motor takozu

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda taner_izmit tarafından 18 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. suleymanozer

suleymanozer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    995
    Ad Soyad:
    Süleyman özer
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Sonata 2.4 (2006-2010) NF
    Eski aracımda (96 Rover 620si)orijinal parça olmadığı için arka kulak yağlı ve vakumlu idi, aynısı Euro accord da da var, zaten motor şanzıman aynı, 4 defa yan sanayii ile değiştim, hatta birini Amerika dan getirttim ama nafile, en son Litvanya ya sağlam çıkma buldum ve sorun düzeldi, deli gibi titreyen direksiyon düzeldi, kaç sene önce bu değişimler bana yaklaşıl 3 bin tl ye maal olmuştu, asla yan sanayii kulak almayın!

2. bodrum48

bodrum48 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Metinyanardag
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Mobisin iletişim numarası varmı sende

3. Oknbzk

Oknbzk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    151
    Ad Soyad:
    Okan bozkurt
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Merhaba, yaşadığın yerdeki yetkili hyundai servisten alabilirsin orijinal kulağı.

4. Turhan02

Turhan02 Kayıtlı Üye Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    Turhan
    Yaşadığınız Şehir:
    2-ADIYAMAN
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Ustad fazla para vermeye hevesimiz yok. Ama yan sanayi kullanan çok kimseler aracın titremesini kesmediğini orjinal takoz takınca titremenin geçtiğini söylüyor. Şimdi bunların hepsi yanılıyor mu ? Benim de 1.4 benzinli 2009 model getzim var ve sağ ön motor kulaağının değişmesi lazım. İnternetten baktığımda 230 tl civarı bir şey ama servisine sorduğumuzda 900 tl diyor. Şimdi ben delimiyim 230 tl ye varken 900 tl ye alayım.

5. Sckaraoglu

Sckaraoglu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    41
    Ad Soyad:
    Sedat Cem Karaoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Ben tucson da değişmiştim 5 sene oluyor hiç sorun yaşamadım şimdi ufaktan bi titreme başladı ki taktığımdan mı diğerlerinden biri mi ondan emin değilim

orijinal takmak tabii ki daha sağlıklı ama 3-4 kat fiyat farkı da acaip yani..

6. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    bu konu geçen sene konuşulmuş, alıntı yaptığınız üye sanayide yedek parçacı olduğunu iddia ediyor. ancak birçok kişi yanıltıcı bilgi verdiğini düşünüyor.
    forumdakilerin çok net bildiği bir şey var, yan sanayi motor takozu dayanmıyor ve titreme yapıyor. ben daha forumda yan sanayi takoz alıp da memnun olan görmedim. size de yan sanayi takoz almanızı tavsiye edemeyiz.

bazı yedek parçacılar paralel ithalat orjinal parça satıyor. onların fiyatı servisin fiyatından daha düşük oluyor. bu tip orjinal parça alırsanız daha uygun fiyatlı olur. onun da gerçekten orjinal olduğundan emin olmanız gerekir.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş