LPG KABLO

Lpg Taktırma Önerisi Ve Servis Garantisi

'LPG Sistemleri' forumunda pcx1997 tarafından 6 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. pcx1997

pcx1997 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ömer Yılmaz
    Yaşadığınız Şehir:
    28-GİRESUN
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    i20 1.4 otomatik 2019 0 km alıp lpg taktırmayı düşünüyorum servise garantiyi bozmadan lpg takalım dedim landi marka lpg takalım 5000 tl olur garanti bozulmaz dedi

birincisi 5000 tl nedir allah için
    ikincisi landi markası servisi bile olmayan markalardan
    birisi üçüncüsü servise hiç güvenmiyorum garantiyi bozmim diye 5000 vericem birgün sorun çıktıgında eminim lpgden olmuştur diyerek garantiyi kapsatmicaklar kör tuttugunu misali gidiyor bu servis lpg taktırıp servisi çektigi fiyata taktıran ve garantisi bozulmayan varmı ne kadar güvenebilirim başından geçmiş olanlar yazabilirmi atiker gold düşünüyorum lpg konusunda öneriniz varmı acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkürler servisin verdigi fiyat uygunmu?

2. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    835
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    İlk aldığımda bende sormuştum yüksek fiyatından dolayı vazgeçmiştim.
    Hyundai'nin tüm servisleri bu işlemi yapmıyor. Mesela bulunduğum bölgede ODAK'tan almıştım aracı. Onlar Landi servisi ile anlaşmışlar ve LPG dönüşümü yapıyorlardı.
    Garanti bozulmaz lafıda hikaye. Hyundai'nin firma olarak böyle bir anlaşması yok. ODAK yetkili servisinin Landi ile arasında yaptığı bir protokol.
    Başka servis ile görüştüm, Hyundai garantisinin kesinlikle bozulacağını söylediler. Belki o servisten hizmet alabilirsiniz ama bizden kesinlikle garanti dahilinden hizmet alamazsınız sonra mağdur olursunuz dedi. Tabi bu motor, ateşleme aksamı vs için geçerli.
    Onun için bende yetkili servise yaptırmadım LPG dönüşümünü. %50 daha düşük bir rakam ile hallettim. 2 yıl motor kaskosu yaptırdım. 7000 TL'ye kadar hasar karşılıyor. 190 TL ödedim onun içinde. Temmuzda LPG dönüşümü yaptırdım şuana kadar hiç bir problem yaşamadım çok şükür.

3. Çevre

Çevre Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    93
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Merhaba,
    Sizin aracınızda önereceğimiz ürünümüz Atiker Grand serisidir. Detaylar için bize ulaşın gerekli bilgilendirmeleri yapalım. Hüseyin KAHRAMAN 05326114635

ubykh, ozanoz93 ve cenker_baba bunu beğendi.
  4. ozanoz93

ozanoz93 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    416
    Ad Soyad:
    ozan öz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Reklama girerse silin hocam mesajımı.
    Ben sıfır i20 mi çok araştırarak çevre otogaza gitmiştim. İşin ehli ustalar gerçekten. Çok memnun kalmıştım. çözemeyeceği sorun yok lpg üzerine.
    Yaptığı işinde arkasında.

5. ahmet50

ahmet50 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ahmet önemli
    Yaşadığınız Şehir:
    50-NEVŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.4 (2011 -201X) RB
    ustalığı sağlam ve yaptığı işe sahip çıkan bir yere yaptırın sorun yaşamayın aksi halde her türlü sorunu yaşarsınız.

Bu Sayfayı Paylaş