LPG KABLO

lpg garanti

'Güneydoğu Anadolu Bölgesi' forumunda blackhawk tarafından 4 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. blackhawk

blackhawk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    slm arkadaşlar 2009 mayıs ayında hyundai arac aldım aracımı almadan önceki servisle görüşmemde sorduğum sorular arasında aracıma şu an tüp taktırmayacağımı ama 2009 yılının kasım ya da aralık ayında taktırabileceğimi bu nedenle aracıma uygulanan garanti kapsamının devam edip etmeyeceğim sorulduğunda aynı garantinin devam edeceğini söylediler aracımı alıp kullandım eylül ayında yine yakıta gelen zam haberini duyunca tüp taktırmaya karar verdim ve hyundai resmi sitesinde müşteri hizmetlerini aradım ama oradaki bayan bana aracımın ikinci el oludğunu bu nedenle lpg taktırmam d urumunda aracımın motor garantisinin biteceğini söyledi bende firmanın bana böyle bir şey söylediğini ilettim daha sonra firmayı ilgi i bayan aramış ama firma bana yanlışlık olabileceğini söyledi bölge müdürünü geleceğini ve benimle görüşeceğğini söylediler aradan tamı tamına 6 ay geçti ne bölge müdürü geldi neden firmadan bi haber var ben bir kaç kez gittim telefon ettim en sonunda firma bana kendilerine iftira attığımı öyle bir şey söylemelerinin mümkün olmadığını ilettiler ama benim gibi diyarbakırda mağdur arkadaş çok eğer buradan diyarbakırdan araba alıp bu mağduriyeti yaşayan varsa iletişim kuralım ve bu konuda ne yapmam gerekitğini söyleyen varsa sevinirim

2. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    bayinin işgüzarlığı ama neden böyle birşey yapmışlar anlamadım..

Bu Sayfayı Paylaş