LPG KABLO

Izmir Yükseliş Izmir Servisi Iş Emri Dışında Araç Boyamaktadır

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda http35 tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. http35

http35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Ahmet Arslan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Arkadan çarpma sonucu aracımızda oluşan tampon hasarı nedeniyle Hyundai Yükseliş İzmir Bayisi'ne yeni aracımızı bıraktık. Arka bagaj kapağında küçük bir iz şeklinde oluşan çizikle ilgili işlem yapılmaması yönünde uyarılarımıza ve iş emrinin sadece tampon hasarı şeklinde açılmasına rağmen, aracımızı almaya gittiğimizde bilgimiz ve onayımız dışında aracımızın arka bagaj kapağında işlem yapılarak komple boyanmış olduğunu, sapasağlam olan Hyundai amblemlerinin bile faturaya yansıtıldığını fark ettik.

Sırf sigorta şirketinden daha fazla para alabilmek için sözde eksperin onayıyla, tüm uyarılarımıza rağmen aracımızı boyayarak değer kaybına uğratan İzmir Hyundai Yükseliş servisi çalışanları bununla da yetinmemiş, servise bıraktığımız araçla 6 km yol yapmıştır.

Servis Müdürü olduğunu ifade eden Serdar Bey adında biri önce hatalı olduklarını kabul etmiş ve müşteri memnuniyeti adına gerekeni yapacaklarını ifade etmiş olduğu halde, sonradan bilinmeyen bir nedenle çark etmiş ve işi yokuşa sürmüştür. Genel Müdürlükle yapmış olduğumuz görüşmelerde de bu işlemin eksper onayı ile yapıldığı bildirilerek bir sonuç çıkmamış, 6 km yol yapılması ile ilgili tarafımıza 30 TL ödenmesi teklif edilmiştir.

Ben paraya ihtiyacı olan biri değilim, ama yapılan hukuksuzlukları ve daha fazla kazanabilmek için başkasının malına zarar vermeyi kabul edemiyorum. Tüm bu uygulamalar yargıdadır. Birşey çıkar ya da çıkmaz, ama söyleyeceğim çok net birşey var. Bir daha o servisin kapısından içeri ne biz ne bir tanıdığımız girecek. Sizce kim kazanıyor?

2. no good

no good Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ad Soyad:
    Kara B.
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Benzer sorunu 3-4 yıl önce Çakırlarla yaşamıştım ve bu tür şikayetler sonrasında servisliğini elinden aldılar. Demek ki bunlar da aynı yolda ilerlemeye karar vermiş, ne diyelim hayırlı olsun. Davanın sizin lehinize sonuçlanacağını düşünüyorum; sonuçta mağdur duruma düşmüşsünüz ve davaya değer kaybı ile ilgili tazminat talebinizi de iletin bence. En azından sizin hatanız olmayan bu işten değer kaybının bir kısmını tazmin edebilirsiniz.

http35, Asel Kaan Efe ve Arif M. bunu beğendi.
  3. emrex

emrex Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,371
    Ad Soyad:
    emre olgun
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Grandeur (1986-201X)
    Bahsettiginiz cakirlar ve yukselis servisleri ikisi de izmir dedir
    Ve ikiside birbirinden berbattir
    Cakirlar kapandi
    Yukselis te bu yonde ise onun da sonu belli
    Sonuc..... 4 milyonluk koca izmirde baska yetkili servis yok
    Ne diyelim cok yazik

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http35, no good ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  4. sicilyali005

sicilyali005 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    110
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    İlyas sen i tavsiye ederim :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrex bunu beğendi.
  5. Player

Player Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    hüseyin KIZILTEPE
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Aydın surtas serviste hemen hemen aynı şeyi bize yaptı. Genel merkeze vs şikayet ettik hiç kimin umurunda. Allah hepsinin belasını versin

6. santafe2004

santafe2004 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    7,776
    Ad Soyad:
    Gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    izmirde doğru düzgün servis kalmadı.ilyas şenle hiç tanışmadım alışverişimde olmadı iyi diyorlar....bayraklı yükseliş bir iki parça getirtti diğerlerinin ilgilenmediği parçalar için.birde gaziemir kavuklar plaza var gayet iyi çalışan düzgün bir servisti en son bakımı orda yaptırdım hatta. 3 gün önce önünden geçerken bir baktım showroom ları bomboş servis alanı kepenkler kapalı inc in top oynuyor aradım telefonlara çıkan olmadı ya kapattılar yada tadilat var çözemedim

Bu Sayfayı Paylaş