LPG KABLO

(İSTEK)Yeni İ20 (2015) 1.4 CRDİ Yakıt Tüketimi Nasıl

'İ20 Forum - Club' forumunda amarulas tarafından 23 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. amarulas

amarulas Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    doğan ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Merhaba arkadaşlar şuan 4 araba arasında gidip gelmekteyim daha doğrusu 3 araba desek araçlar ikinci el alınıcak arabalarda sorun yok bildiğim arabalar sadece seçim yapmakta zorlanıyorum öncelikle çok uç noktada baktığım araç Volvo C30 bunun yakıt tüketimini biliyorum bende 1.4 otm i20 var 2012 makyajlı kasa olandan yeninin bi altı ortanca desek yeridir herneyse baktığım arabalar 1.5 dci Clio yeni kasalardan eco modlu kullanma şansım vardı şehir içi 3.9 4 lt arası trafik dahildi kullandıpımızda gazladık filan 4.5 gördük çok uç değerdi ama Fiesta kullanan bi arkadaşım var 1.5 dci aynı değerlerde onunkide ama hiç i20 si olan yok yeni kasandan forumda illaki vardır ve 10 bin km ye yaklaşan abilerimden acaba yakıt oralaması değerlerini istesem sözünüze güveniyorum sizlerin ona göre alıcam birde performansını filan yokuşlarda ışıklarda kalkışta filan onlarıda yazarsanız sevinirim ben birkez test sürüşüne çıktım ama uzun kullanım farklıdır

2. torrent1777

torrent1777 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    İsmail AKBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Öncelikle şunu söyleyeyim tüketim aralığı geniş, sakin kullanım bayağı fark ettiriyor. Bir clio gibi az yakıt tüketimi beklemeyin. Ha çok da yakıt tüketmiyor. Ben istanbul da kullanıyorum. Küçükçekmece Başakşehir arası toplam 20 km gidiş geliş fazla trafik olmayan bir güzergah, trafik ışıkları ufak tefek trafik filan. aracım 2014 1.4 crdi 3000 km ortalama yakıt tüketimi 5 litre filan. İlk aldığımda 6,5 du sonra 5,9 düştü. en son 5 litre gibi

3. torrent1777

torrent1777 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    İsmail AKBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Öncelikle şunu söyleyeyim tüketim aralığı geniş, sakin kullanım bayağı fark ettiriyor. Bir clio gibi az yakıt tüketimi beklemeyin. Ha çok da yakıt tüketmiyor. Ben istanbul da kullanıyorum. Küçükçekmece Başakşehir arası toplam 20 km gidiş geliş fazla trafik olmayan bir güzergah, trafik ışıkları ufak tefek trafik filan. aracım 2014 1.4 crdi 3000 km ortalama yakıt tüketimi 5 litre filan. İlk aldığımda 6,5 du sonra 5,9 düştü. en son 5 litre gibi

Bu Sayfayı Paylaş