LPG KABLO

i30 kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi?

'İ30 Forum - Club (FD; 2007–2012)' forumunda era-era tarafından 19 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. BLUEVİPER

BLUEVİPER Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    MERHABA;

Ne kadar yardımcı olur ama yinede nacizane fikrim: İ30 sınıfında değerlendirildiğinde donanım,görsellik ve sürüş keyfi olarak kore otomobillerinin üstünde neredeyse avrupalı bir araç sürüş keyfi veriyor. Ben şirket aracı kullanıyorum.4 ayda 29.000 km yaptım ve çok memnun olduğumu belitmek istiyorum.

Sevgilerle...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

2. gloster

gloster Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba
    bende 16.crdi 90 team var. gerçekten araç süper.bana bindiğimde çok güven veriyor. virajlarda filan yol tutuşu çok güzel. bende almadan önce kararsızdım ama şimdi iyiki almışım.Değiştirirsem bir üst modelini almayı düşünüyorum...

3. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    İ30 segmentinde çok iyi araba yol tutuşu performansı fiyatı olsun her açıdan en avantajlısı bence.

4. yasardilekci

yasardilekci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    i 30 1,6 crdi team almayı düşünüyorum. herkez çok memnun. bi kampanya yaparsa hyundai alcam inşallah. ama bu hyundai dede hiçbir hareket yok tüm firmalar kampanya yapıyor.

5. devberserker

devberserker Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Aslında o konuyu farklı irdelemek lazım. Devlet ötv indirimi yaparken millet araba alıyor diye araba firmaları nerdeyse burunlarından kıl aldırmadı bi havalardaydılar ve yok satıyorlardı. Ne zaman ötv indirimi bitti sonra ötv gibi indirim, kampanya diyerek kendileri indirim yaptılar.
    Peki neden hazır devlet ötv indirimi yapmışken kendileri de kampanya yapıp arabaları iyice ucuzlatmadılar? Neden ötv nin bitmesini beklediler? Öyle ya ötv indirimini devlet yapıyor sen de kendi indirimini yap neden yapmadın? Hani krizi hep beraber atlatacaktık?
    İşte bu noktada Hyundai'yi tebrik ediyorum çünkü ötv bittikten sonra hyundai bi de üstüne zam yaptı. Yani aslında ötv ile beraber hareket ederek ötv bitene kadar zam yapmamış oldu. Sonuç olarak benim 32 liraya aldığım araba şu anda 37 lira. Hem ikinci eli korumuş oldu hem de çok araba sattı. Ha gönül ister ki zam yapmasaydı ama bence diğerlerine nazaran daha etik bi davranış.

6. yasardilekci

yasardilekci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    öyle ama rekabet etmek zorunda diger firmalarla. anladıgım kadarıyla hyundaı yılsonu hedefine ulaştı. indirimden yana degil. 2010 gör bak ne indirimler yapcak. hyundaı şuan tok satıcıhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif

7. devberserker

devberserker Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yapsın tabi indirim. Önemli olan ötv indirimi süresince nasıl davrandığı ben ona dikkat çekmek istedim. Hyundai ötv indirimi sırasında zamlı fiyatı uygulayabilirdi ötv indirimi bitince de fiyatı geri çekip alın biz de kampanya yaptık diyebilirdi. Bu fırsatçılığı yapmamış olması önemli.

8. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Katılıyorum etik açıdan bu davranışı olumlu karşılıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş