10 Kasım LPG KABLO

I20 Teyp Tavsiyesi

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda SuatCindemir tarafından 22 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

1. SuatCindemir

SuatCindemir Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    suat cindemir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İX20 (2011-201X)
    Arkadaşlar merhaba,
    İ20 2013 model 1.2 troy sense paket araç sahibiyim geçtiğimiz hafta bir konu daha açmıştım aracımın teybi bluetooth a bağlanmıyor diye bugün aracı hem hyundai servisine hemde bu araçlarda bulunan cihazın markası daiichi yetkili servisine götürdüm cihazın hem bluetooth ünitesinde arıza olduğunu hemde dokunmatik ekran da sağa sola basma esnasında hem kasmalar olduğu hemde bazen üste bassam bile ortayı algıladığı için onunda değişmesi gerektiği söylendi birde daiichi servisinde nedense teybi siz söküp getirin biz elleyemeyiz dediler
    ben söküp götürürsem 550 600 tl civarı bir paraya tamir ederlermiş.

Şimdi benim yardım istediğim konu şu aşağıya resim olarak bendeki teybi göndereceğim benim direksiyon üstünde bütün tuşlar var hız sabitleme ses açma kısma şarkı ileri geri falan 8 10 tane tuş var ama bu teybin ben orjinalini bulmakta zorluk çekiyorum 1700 1800 tl ye var bir yerde buldum ama tamir ettirmekmi mantıklı yoksa yenisini almakmı

birde şu olay var bu cihaz 9 10 yıllık cihaz 2012 model arabada da aynısı var Ram 1 GB ve basarken ekran takılarak haraket ediyor hani benim dokunmatik arızalı onun içinmi bilmiyorum ama bu çin malı yok 4 gb ramlı falan teypler var android car play falan var onlardan alsak memnun kalırmıyız yoksa çabuk bozulurmu taktırıp memnun kalan varmı

ayrıca ilk defa araç sahibi olan ve iyi kötü biraz bilgi sahibi olurum diye geldiğim forumda pek fazla üye olduğunu görmemde beni üzmüyor değil keşke daha fazla insan olsa bizim biraderde vw polo var adamların forumunda günde kaç yüz mesaj dönüyor

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,049
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

forum karşılaştıracaksanız karşılaştırmaya devam edin. teybiniz bozukmuş üyeler ne yapsın?

başka forumlarda boş laf çok döner. bu forumdaki birçok üye sizin bahsettiğiniz diğer forumları da bilir,

3. Ahmet özgür

Ahmet özgür Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    215
    Ad Soyad:
    Ahmet özgür yalçın
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Kalitede ; kemmiyet değil, keyfiyet geçerlidir...

Bu Sayfayı Paylaş