LPG KABLO

I20 Multumedya Fabrika Ayarlarına Döndürünce Navigasyon Kartını Görmüyor

'Navigasyon Sistemleri' forumunda Zamane tarafından 16 Nisan 2023 tarihinde açılan konu

1. Zamane

Zamane Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Turgay Sezer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım.2017 mod. 1.4 benzinli i20 aldım. Mutimedya sanırım sonradan takılmış . Kitapçığında dahi hangi marka olduğu yazmıyor. Aynı şekilde cihazında markası nedir belli değil. Kesin olarak bildiğim android olmadığı.
    Multimedya cihazda radyo dinlerken sadece frekans gösteriyordu. Kanal isimleri göstermesi için kurcalarken tüm ayarları sıfırlayıp kendime göre düzenlemek istedim ve fabrika ayarlarına döndürdüm. Sorunun başladığı noktaya geldik.
    Navigasyon bu işlem sonrası çalışmıyor
    Navigasyon yazılımı olarak sitemde dontpanic.exe dosya yolunu gösteriyordu. Ama SD kartta şuan böyle bir dosya sanırım olmadığı için de navigasyon çalışmıyor sd kart yok hatası alıyorum. Farklı sd kartlara çeşitli navigasyon yazılımları denedim ama hiç birisinde kartı görmedi .
    cihazın resmini ekliyorum. konu hakkında yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim

[​IMG][/url][/IMG]

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,530
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam geçmiş olsun , yüklediğiniz fotolar açılmıyor , Daichi olabilir mi sizin cihaz ? Bir elektronikçiden yardım almalısınız çünkü yetkili serviste karışmıyor multimedya işine.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

3. Zamane

Zamane Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Turgay Sezer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Dönüşünüz için teşekkür ederim. Daichi olma ihtimali yüksek. Forumdan bir arkadaş MobileNavigatör adında bir dosya paylaşmış. Az önce onu bir SD kart ile yüklemeyi başardım . Öncesinde İgo, Dontpanic vs bir kaç tane farklı program denemiştim olmamıştı.
    Yarın nasip olursa test edeceğim artık en azından çalışan bir navigasyon oldu şuan . İlk etapta bir kaç adres yazdım herhangi bir sorun olmadan buldu . Birde seyahat esnasında bakmak lazım . Yine de teşekkürler

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  4. Zamane

Zamane Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Turgay Sezer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Arkadaşlar dün gece yüklediğim Mobile Navigatör dosyası da açılışta farkettim ki İgo 8 imiş. Fakat GPS bağlantı sorunu yaşadım. Bu sabah yeni bir SD kart ile önce dontpanic yazılımını yükledim . Daha önce farklı SD kart da dosya görüntülenmezken yeni sd kartta exe dosyasını gördü fakat beyaz ekran hatası aldım. Bunun üzerine SD kartdan dontpanic klasörünü kaldırıp İgo Primo yazılımı yükledim. Hiç bir farklı işlem yapmadan sadece exe dosyasını gösterdim ve işlem sorunsuz halledildi. Şuan stabil şekilde çalışıyor. Adminlerimiz isterse konuyu kapatabilirler.
    Saygılarımla

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş