LPG KABLO

I20 Double Teyp

'İ20 Forum - Club' forumunda serdar3155 tarafından 7 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

1. serdar3155

serdar3155 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Serdar Altuntaş
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Selamın aleyküm
    Aracıma double teyp taktırmak istiyorum ilk arabam olduğu için biraz şüphelerim var bazı taktıran arkadaşlar taktırma donar kasar pek işine yaramaz diyorlar kimisi taktır faydası çok diyor arada kaldım bide bu donma muhabbeti nedir orjinallerin de oluyor mu ?
    (İ20 2015 model şu an orjinali var) Bir farklı konu taktırırsam orjinalini ne yapmalıyım bende mi kaldın yoksa fiyat düşürmek için vereyim mi ?

2. DoktorÇeyreği

DoktorÇeyreği Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    368
    Ad Soyad:
    Alp
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Hocam bu tür teypler için benim fikrim şöyle; alındıktan sonra (orijinal haliyle alınanlar dahil) geri görüş kamerası (varsa o da) harici bir süre sonra hiç bir özelliği kullanılmıyor. Ekran görüntüsü, öyle asortik duruşu hariç hiç bir artısı yok. En çok 1 yıl sonra radyo veya telefon bağlantısı için kullanılıyor, yolda trafikte ekrana falan bakılmıyor.
    Bir de ortalama fiyatlı bir ürün alırsanız dokunmatiği zamanla yavaşlıyor, yaz sıcağını kış soğuğunu yiyince hepten saçmalıyor, sinir olduğunuzla kalıyorsunuz.
    İlla alayım derseniz aynı aracın orijinal çıkmasını bulursanız aynı paraya en azından orijinali olur, sıkıntı da (büyük ihtimalle) çıkarmaz.

3. serdar3155

serdar3155 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Serdar Altuntaş
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Bu söylediklerinizi dikkate alacağım orjinalde sıkıntı çıkarmaz diyorsanız orjinalini taktırırım. Araçta şuan ki orjinal teyp pek hoşuma gitmiyor zaten bu yüzden değiştirmek istiyorum. İlginiz için teşekkürler

4. EmreAykara

EmreAykara Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    EMRE AYKARA
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    As hocam.. orjinali ne ise piyasadan alacağında öyle olacak 2gb ram tabletten bozma cihazlar 1 senede bozuluyor.. 2018 i20 double teypleri cok başarılı 2014-2017ye uyumlu mu arastırmak lazım

Bu Sayfayı Paylaş