LPG KABLO

İ20 2013 Jump Araç Bagaj Açılmıyor

'i20 Forum - Club (PB/PBT) (2008–2014)' forumunda LayLayina tarafından 10 Şubat 2024 tarihinde açılan konu

1. LayLayina

LayLayina Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Kasım Can Arslan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 CRDİ (2008-2014)
    Merhaba arkadaşlar dün aracımın iç tepe aydınlatma lambasını değiştirirken kısa devre yaptırdım ve merkezi kilit , iç aydınlatma vs. gitti aracın direksiyon altı sigorta kutusundan malum sigortayı değiştiriğimde sorun çözüldü fakat şu anda da aracın bagaj kiliti çalışmıyor merkezi kilitte ön ve arka kapılarda sorun yok fakat bagajda motor çekmiyor bi şekilde iç döşemeyi sökerek bagajı açtık ama kapattığımız zaman bir daha açamıyoruz sizce sorun nerededir yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Araç : i20 2013 1.4 crdi manuel

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,659
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam geçmiş olsun , bende de 2013 1.2 i20 var , geçen yıl netten parçayı alarak arabamın bagaj kilidini değiştirdim. Arabanın bagaj içi plastik kaplamayı sökerek başladım işe , bu arada dediğiniz durum başıma geldi kilitlendi bu sırada ama arabanın içindeydim ve arka koltuk üzerinden uzanarak kilit mandalını elle çekerek açtım ve yeni parçayı monte ettim. Sizde yeni bir ( kilit butonu soketli ) alıp deneyebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MAERKEK bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş