LPG KABLO

I20 1.4 Elite 2014 Multimedya Dokunmatik Sorunu

'i20 Elite Forum - Club (GB) (2014–20XX)' forumunda thecankut tarafından 6 Aralık 2022 tarihinde açılan konu

1. thecankut

thecankut Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    cankut tütüncü
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Merhaba,

Herkese güzel günler dilerim. Aracımda bulunan fabrika çıkışlı Daiichi marka multimedya teypin dokunmatik ekranı çalışmıyor. Teypin FM radyosu, navigasyonu (dokunmatik çalışmadığı için sadece son gittiğim yere götürüyor:) ) ve bluetooth'unda sorun yok. Ancak dokunmatik ekran çalışmıyor. Resetleme yaptım ama çözülmedi. Birkaç yere sorduğumda entegresi bozulduğunu belirttiler ve 3.000 TL fiyat verdiler. O paraya Android Teyp alırım daha iyi dedim ama şuan bütçem yok :( Sizce nasıl halledebilirim bu sorunu? daha önce yaşayan birisi var mı? Önerebileceğiniz bir usta da olabilir. İstanbul'da ikamet ediyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,522
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam Daiichiler hep kısa sürede sorun çıkarttı , 2013 den bu yana bu tür şikayetleri hep gördüm forumumuzda. Eğer yetkili servis bir kabul edilebilir çözüm sunmazsa , multimedyanın marka servisine durumu izah edersin. Baktın olmuyor , piyasada ekranlı teypler de var tercini ondan yana kullanırsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş