LPG KABLO

Hyundai Matrix Müşteri Deneyimleri

'Matrix Forum - Club' forumunda HyundaiMatrix tarafından 18 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. orhans06

orhans06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende aldım ama ötv den önce şansa bak ya

2. HyundaiMatrix

HyundaiMatrix Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu cumartesi servisteydim. ÖTV'den sonra ne kadar zarara uğradım bakmak istedim. 1500 TL zarara uğramışım. Benim elimdeki faturalara göre 4000 TL zarar etmem gerekiyordu. Demekki benden sonra araca fabrika zam yapmış. Bu biraz olsun bir kaç gündür bozulan moralimi düzeltti. Ama beni üzen nokta sunrooflu styl alabilirdim 1 ay önceki verdiğim paraya. Ne desem kime kızsam kime öfkelensem bilemedim. Tek diyeceğim Lanet olsun...

3. Misafir

Misafir Guest

Takmayın kafanıza bu ÖTV olayını, şahsen zararım 2. el olmasından kaynaklanan 5.000TL'nin haricinde 4.000TL'de indirimlerden yani 9.000TL zarardayım ne yapalım kısmet, zaten kısa bir süre sonra normal fiyata dönülecek.....

4. ARME4

ARME4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ BİN. BENDE ÖTVDEN ÖNCE ALDIM NAPALIM NASİP ÖYLEYMİŞ AMA YİNRDE VERDİĞİM PARAYA HİÇ ACIMIYORUM ÇOK KONFORLU BİR ARABA

5. lastsoldier

lastsoldier Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    matrixin konforuna diyecek yok , 4 aydan beri arabaya bakmaya doyamıyorum , gece uyanıp camdan arabayı seyrediyorum hala , matrix aşkı böyle olsa gerek..

Bu Sayfayı Paylaş