LPG KABLO

Hyundai I20 2017 Daiichi Navigasyon Usb Sorunları

'Navigasyon Sistemleri' forumunda frdtrkc tarafından 31 Ocak 2023 tarihinde açılan konu

1. frdtrkc

frdtrkc Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ferdi Tarakcı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    Merhaba,

Hyundai i20 aracımda Daiichi marka navigasyon mevcut. 16GB USB belleği taktım hiç okumadı, sonra 8GB USB bellek taktım bunu okudu. Yalnız bunda da farklı bir sorunla karşılaştım. Sorun şu ki; birçok sanatçıya ait klasörler mevcut, bazı klasörlerde atıyorum 150 şarkı varsa 57 tanesini görüyor, bazı klasörlerde 120 şarkı varsa 65 tanesini görüyor. Yani tamamen rasgele bir listeleme mevcut. Bu durum sizlerde de böyle midir?

Ek olarak bu navigasyonun dokunmatiği olsun klasörden çıkınca şarkıyı çalmayı durdurması olsun hiç kullanışlı değil. Sizin deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?

onurforces bunu beğendi.
  2. onurforces

onurforces Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5,194
    Ad Soyad:
    onur forces
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CRDI (2014-201X) MD
    Accent blue icin bildiklerimi yazayim belki bir okuyana faydasi olur.

2013 haziran sonrasi uretimlerde mode plus ve prime paketlerde daichi navigasyonlu duble teyp standart hale getirilmiş. Model yilina gore v1 v2 v3 olmak uzere 3 versiyonu bulunuyor. V1 ve v2 de durum tam bir felaket. Kullanicilar olmasa daha iyi diyorlar. V3 ise nispeten kullanisli ve hizli. Tabi ki bir android degil ama is goruyormuş.

frdtrkc ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. frdtrkc

frdtrkc Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ferdi Tarakcı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Bence de görüntüsü haricinde olmasa daha iyiydi, zira hiç kullanışlı değil. Daha önce 2012 i20 vardı sonra 2013 i30 aracım vardı. ikisinde de standart type vardı ve süper kullanışlıydı müzik ve bluetooth için bu double type sorunlu ve Hyundai neden bunu takıyor anlamış değilim.

Sizin dediğinize göre benim paylaştığım sanırım v2 oluyor? Bunun yazılımını v3'e yükseltme şansım var mıdır, bilginiz var mı?

Teşekkürler.

4. onurforces

onurforces Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5,194
    Ad Soyad:
    onur forces
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CRDI (2014-201X) MD
    versiyon yükseltimiyor diye biliyorum ama emin değilim. dediğim bilgiler accent blue için geçerli. birebir aynı teyp midir emin değilim.
    görüntü konusuna ben de katılıyorum. muazzam bir hava katıyor arabaya. ama sırf bu sorunları yüzünden taktırmadım. bir ara versiyon 3 e yükseldim ama temiz denk gelmedi. şimdi de araç satıldı zaten :)

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş