LPG KABLO

hyundai exel Hararet Problemi

'Excel Forum - Club' forumunda emre1789 tarafından 25 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. emre1789

emre1789 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    emre karagöz
    Aracın devirdaim ine de baktır dostum. Uzun yola çıktığında hararet devam ediyor mu ? Yani belli bir hızın üstüne çıktığında? Eğer çözüm bulamazsan contayı yakman an meselesi. Excel in dilinden çoğu usta anlamıyor desem yalan olmaz. ama sen yinede hyundai accent yumurta kasanın bakımını yaptıran bir tanıdığının ustasına götür.

2. Lazderya

Lazderya Kayıtlı Üye Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Derya gültekin
    Yaşadığınız Şehir:
    53-RİZE
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 CRDI (2000-2003) LC
    MERHABA ARKADAŞLAR 2006 1,5 DİZEL ARACIM VAR ARACIM ARACIM BAZI YOKUŞLARDA HARARET YAPIYOR TAKİ 130 KADAR ÇIKARIYOR DURUP KÖŞEYE ARACIMI ÇEKTİGİM DE YAVAŞ YAVAŞ İNİYOR SONRASINDA O YERİ AŞTIMMI DÜZELİYOR AMA ARACIM DA NE SU KAYNATMA NE SU EKSİTME NE MOTORA SU VERME HİÇ BİRİSİ GÖZÜKMÜYOR TERMOSTATA BAKTIM SAĞLAM RADYATÖRÜ SIFIR TAKTIRDIM AYNI GÖSTERDİĞİM KİMSE BİŞE BULAMADI TEK HUYLANDIGIM ŞEY FAN FANIM SANKİ GÜÇSÜZ DÖNÜYOR ZANNEDİYORUM BİR ELEKTRİKÇİYE GİTTİM FANIM SANKİ GÜÇSÜZ DÖNÜYOR DEDİM BAKTI SİĞORTAYI KONTROL ETTİ BİŞE BULAMADI AMA BİR ŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ SİGORTAYI ÇIKARTIP KÜÇÜK BİR KABLOYLA 15 SANTİMLİK KABLOYLA FANI SİGORTA KISMINDA BİŞE YAPIP FANI ÇALIŞTIRDI OZAMAN FANIN HIZLI DÖNDÜĞÜNÜ GÜÇLÜ DÖNDÜGÜNÜ SÖYLEDİM FAKAt o arkadaş siğorta degişti sadece başka da bişe yağmadı ondan sonra tekrar denedim aynı hararet yapıyor yine hiç bir usta bişe bulamadı daha doğrusu ilgilenmiyorlar CVAPLAR VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN TŞK EDERİM ŞİMDİDEN

3. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

sizin aracınıza benzer araçlarda sahte hararet denen birşey var, göstergede hararet yükseliyor sonra düşüyor. bunun sebebini motor şase kablosunun yeterince elektrik iletmemesi olduğu söyleniyor. bir elektrikçi şase kablosunu güçlendirebilir. eğer sorun bundan kaynaklıysa kolayca çözülür.

bir de forumda mesajları küçük harfle yazınız lütfen.

Bu Sayfayı Paylaş