LPG KABLO

hyundai accent era sol arka stop

'Araç Aksesuarları' forumunda karaca21 tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    cok guzel tamm ama bakıyorum sınyal verıldıgınde yanan bolge daha acık olması gerekmıyormu kardes benım su ankı oyle.bunun fıyatı ne sımdı en son.

2. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hafif sarımsı olması gerekmıyormu kardeş şimdı bu benımkıyle uymaz birbirine.

3. Çekim yaptığımız yerdeki ışıklardan dolayı tam rengi fotografa yansıtmamız mümkün olmuyor.

4. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    internet sıtenızden bı msn adresı vardı ekledım ama hala kabul eden olmadı sızın su anda konusabılecegımız acık msn adresınız varsa verebılırsenız konusalım ayrıntılı olarak mumkunse.

5. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeş kesın alacam bu bellı ama ufak bı sorun var mumkunse msn verın ordan konusalım.

6. sitedeki msn açık

7. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  8. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    msn lerı ekledım kabul etmıyorsunuz kardeş yada bı sorun var barı faceden benı ekleyın ordan konusalım eyer varsa.fırat eren ısım olarak beyaz gomlek sıyah kot var uzerımde.:):):):)

9. Fırat kardeş msn ye ekledim sizi bir sorun var demekki, face yok ne yazıkki,

10. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sızın facede sayfanız var ondan dedım msn beklıyorum basında ama tık yok anlamadım sızın ozeldede sorun var odanda konusamıyoruz

11. Kardeş orjinal stop da alsan muhakkak renk farkı belli oranda olacaktır. Çünkü sağlam olanı kar, yağmur ve güneş görmüş olacak. Genelde 2 sini birden alıp değiştiriyorlar renk farkı olmasın diye. İstersen şunu yapabilirsin sen bir tane al sağlam olanı güzel temizle ikisini yan yana getirip bak, eğer beğenmessen iade hakkını kullan. Senden bir ricamız olur kutusunu iyi koru (iade edeceksen) kargoda biz sana yardımcı olalım. Mars türk malıdır ve çinlere göre 10 numara üründür.

12. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yok kardeş kesin alacam ama benim sorun şu en ıyısı burdan soylıyım ben maasımı ayın 10 unda alıyrum ve odeme nasıl yapılıyor onu ıstıyorum kapıdamı.yoksa kredı kartımı cunku kredı kartım yok.mumkunse kapıda odeme olursa kesın alıyorum ve bu urun ıcın hersey dahıl en son fıyat ne olur onu ıstıyorum.:):):):):)

13. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ve kesinlikle aldıgım şeyi çöpe atarım geri iade etmem.

14. Kapıda ödeme yollayalım, bu hafta kargo ile yeni bir sözleşme yapacağız onu bekleyelim size fiyat özelden yazacağım

15. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    fıyatı yazabılırsenız kapıda odeme secenegı varsa alıyorum.fıyata kargo ucretıyle beraber yazın hersey sıze aıt.ama guzel bı fıyat yapında anlasalım.

16. karaca21

karaca21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ustam fıyat yazacam dedın beklıyorum alıyorum bılıyorsun.acıl far kırık su alıyor.

Bu Sayfayı Paylaş