LPG KABLO

Hoparlör

'İ10 Forum - Club' forumunda melike3535 tarafından 16 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

1. melike3535

melike3535 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    melike fidan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Sol ön hoparlör cızırtı sesi çıkartarak ritim tutuyor 2014 model aracıma nerden alabilirim hoparlör.Değişimini nasıl napıcaz teşekkürler..

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,537
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Benim i20 nin de arka kapılarda tesisat var ama hoparlör yoktu , geçen bir çift Sungate 16 cm hoparlör taktırdım ve dörtlü oldu. Senin arabanın hoparlör çapı nedir bilmiyorum ama , her hangi bir elektronikçi kapı içini söküp kontrol eder , bir arızası varsa değişir , bazen su almaktan bağlantılar oksitlenebilir , belki de bir şeyi yoktur.

3. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,061
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    sağ-sol kapıların hoparlörünün birlikte değiştirilmesi iyi olur.

internetten de alabilirsiniz ama ben sizin aracın hoparlör çapını bilmiyorum. 10cm, 13cm ya da 16cm olabilir.

kötü markaların çifti 70 liradan başlar. size problem çıkartmayacak bir çift hoparlör ise 200 liradan başlar. pioneer, sony, kenwood, JBL...

değişim için işçilik yaptırdığınız yere göre değişir. 50 liraya da yapılır 200 lira işçilik isteyen de olur. bulunduğunuz yere yakın yerde oto teybi takan herhangi bir usta bu işi yapar. doğrudan onlara hoparlör+işçilk sormak daha mantıklı.

Bu Sayfayı Paylaş