LPG KABLO

H1 Için Acil Parcaci Tavsiyesi-aracın Motoru Inik Vaziyette

'Hyundai Yedek Parça' forumunda sleyman_20 tarafından 27 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. sleyman_20

sleyman_20 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    96
    Ad Soyad:
    Süleyman
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    arkadaslar yaklasik 2 senedir kullandigimiz 2008 model 170 beygurlik H1 ile yolda kaldik,aracla petrolde durup stop edecegim sira arac kendi stop etti,mars bastim ama pistonlarda hareket yoktu.Araci bir yere cektirdim motor suan inik durumda ,triger zinciri saglam fakat alt zinciri kopartmis.Aracim 180 bin kmdeydi.Sadece zincir degisimiyle kurtaririm derken ust kapakta lifterler siboplar zarar gormus.Pompaci enjektorleri test etti.meme uclarindaki lastikten kacirma yaptigi icin aracin pistonlara asiri yuk bindirip zinciri kirmis olabilecegini soyledi.Meme uclarinin degisimi icin 1450 lira talep etti.isin asli bu kadar motor inmisken,komple motoru yaptirmayi dusunuyorum.Rektefiyeci suan blogu kontrol ediyor.Fakat parcalari nereden alacagim konusunda kararsiz kaldim.Parcacinin biri zincir setine 570 dedi.Diger parcaci subsan marka sete 970 tl dedi,bir digeri bende orjinal var 1250 dedi.biri diyor tayvan mali olmaz hepsi cin mali yan sanayi olanlarin diyor.İsin asli kafam allak bullak oldu.Parca konusunda yardiminiza ihtiyacim var.Guvenilir bir yer lazim

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,060
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

geçmiş olsun, yetkili servise de sorun, enazından fiyat karşılaştırma şansınız olur. uygun denk gelirse oradan da alınır. hatta birkaç farklı şehirdeki servislere sorarsanız daha iyi olur. fiyatlar farklı oluyor.

3. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,925
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Bayii otomotiv ve karakaşlar yedek parçaya da liste gönderin
    Forumda tavsiye edilen parçacılar. Bende birkaç kez parça aldım. Memnun kaldım.

Çaloğlu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş