LPG KABLO

getz teyp

'Getz Forum - Club' forumunda fbuyukkale tarafından 16 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. cagin90

cagin90 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ufuk abi konsolu nasıl söktünüz peki bende uğraşıcam biraz?
    klima ayar düğmelerini nasıl çıkardınız?
    pioner taktınız galiba onun yerine. hangi modeli taktınız memnun musunuz?
    bende 170 tl e pioner deh 1120 buldum uygun mu sizce fiyatı. teyp araca uygun mudur boyutları vs bilgisi olan varmı acaba?

2. U.F.U.K

U.F.U.K Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ad Soyad:
    ufuk gunaydin
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    cagin90 kardesim kendin sokmek istersen bayagi ugrasirsin,ozelliklede klima dugmeleri ile ilgili bolumde direksiyon altinda klima teli ve torpido kapaginin icinde gecen klima teli var onlari sokmen gerekli klima dugmelerine dokunmadan onlari sok .........
    pioneer cd calarimin modeli 1050 olmasi laizm sanirim tam hatirlamiyorum ama memnundum mp3 ve aux girisi sayesinde telden ve mp3 calkardan rahatlikla sarki dinleme imkani sunuyordu ...................olculeri standart sanirim kendi orjinal yuvasina cuk diye oturdu pioneer cerceveside kendisinindir orjinal gibi durdu diari sarkma olayi olmadi

3. cagin90

cagin90 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tamam ufuk abi çok sağol. bende aux için değiştircem zaten. elektrikçide değiştirtiyim ben de o zaman 10 15 tl için riske atmıyayım:D ses sistemiyle ilgili başka bir değişiklik yaptınız mı?

4. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende sıfır aldım tey serviste söktürdüm sökerlerken görmedim ama takarlarken gördüm vida felan yoktu kızağa yerleştirdiler çeçeveyitaktılar hepsi o kadar

5. U.F.U.K

U.F.U.K Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ad Soyad:
    ufuk gunaydin
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    eevt yapmazmiyim hevesimi bile alamadim daha geldim gurbete isde yaptiklarim ve daha sonra jbl subbass aldim onu bile baglatamadim bagli olanlar yasili asagidaki linkde
    https://www.hyundaiclubtr.com/forum/forum_posts.asp?TID=11341
    https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

6. SİNAN BARAN

SİNAN BARAN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ön konsoldan teyibin arkasından gelen ses yüzünden ben de bu hafta sonu Şentürklere gideceğim.Dizinizle bastırdığınızda bu ses kesiliyor demek ki çetrefilli bir şey değil çözümü kolay olcaktır kanısındayım.

7. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Desen Ufuk abi yine hüsrana uğradım. Mecbur biraz uğraştıracak teyp işi beni.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

8. intibah400

intibah400 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar eski kasayı bilmem ama makyajlı kasa ve mp3 çalaniçin söylüyorum.Teybin ön çerçevesini bir düz tornavida yardımıyla sökün.daha sonra bu teybinU şeklinde ince bir tel gibi görünen iki adet teyb sökme aparatı vardır.(Bende var aracın belgelerinin içine koymuşlar)onu teybin sağına ve soluna geçirdiğimizde teybi tutan tırnaklar açılıyor ve teybi çektiğimizde çıkıyor.Anlayacağınız yeni kasalarda vidalı değil tırnaklı.Yani dediğim işlemi yapmassanız teyb sökülmüyor.Dediğim aparatları elektronikçilere sorun onlardada olabilişr.Zira bir çok teyb için kullanılanları var.Saygılarımla..
    Düzenleyen : intibah400

9. Atakan-A

Atakan-A Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kim diyor konsolu sökmek gerekli diye torpidoyu açın arkadan teybi ittirin bu kadar basit elektronikden anlamama rağmen teybi kendim söktüm taktım sakın bütün göğsü indirmeye falan çalışmayın arkadaşlar

10. mirkan

mirkan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    403
    Ad Soyad:
    Mirkan Şenol
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    İlk sayfadaki resimlere iyi bakın ...

11. MURON70

MURON70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    204
    Ad Soyad:
    MURAT A.
    Yaşadığınız Şehir:
    57-SİNOP
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    2007 Model getzim var konsol sökmeden çıkardık konsol sökmedende pıoner marka teybi taktık arkadaşlara duyurulur 2007 modelde teyp tırnaklı aparatla çektin mi çıkıyo.

12. cagin90

cagin90 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

hocam bu bahsettiğiniz U şeklindeki aparatın bir resmi vs. var mı? ekleyebilirmisiniz rica etsem?

13. Karabacak

Karabacak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Selam 2010 diesel getz sahibiyim aracı sıfır aldım 2 ay sonra konsoldan teybin bulunduğu yerden sesler gelmeye başladı aracı bakıma götürdüm 15.000 kmde topkapı ekol yetkili servise, sorunu çözdüklerini söylediler ses kesildi fakat bir ay sonra yine başladı, bu modellerin kritik sorunu demekki bu ve çözemiyorlar yazıklar olsun. Kendimiz çözecez demek ki.bu hata ile ilgili bülten yayınlaması gerekiyor hyundai nin ve sorunlu araçları çağırıp düzeltmeleri gerek, ama nerdeeee ? ucuz etin yahnisi bu kadar demek, ilgilenen yok.

14. mustijet59

mustijet59 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Mustafa Cam
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    merhaba arkadaslar 2004 model getzim var ama bir turlu teypı sokemedım kendıme cekıyorum gelmıyor goğsu cıkarmadan cıkarabılırmıyım fotograf yada vıdeola yardımcı olurmusunuz sımdıden teşekkürler

15. brky.getz

brky.getz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    508
    Ad Soyad:
    B.AKKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Üstündeki teyp kendi orjinal teyp mi.

16. dryades

dryades Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ferhat can
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    dostum 2005 getz'imin teybini değiştirdim ön konsol çıkmadan teyp çıkmıyor orjinalinde. sonradan takılanlarda kızağın ucunu dışarıda bırakıyorlar o zaman çıkıyor ama oda çirkin bir görüntü ben yeni teybi de eskisi gibi monte ettirdim. gögsü (teybin bulunduğu orta kısım) sökmekte zor iş klima bağlantıları da çıkıyor elinden bu tarz işler gelmiyorsa uğraşma klima telleri takılırken hata yaparsan klimada sıkıntı yaşayabilirsin.

17. dryades

dryades Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ferhat can
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    dostum 2005 getz'imin teybini değiştirdim ön konsol çıkmadan teyp çıkmıyor orjinalinde. sonradan takılanlarda kızağın ucunu dışarıda bırakıyorlar o zaman çıkıyor ama oda çirkin bir görüntü ben yeni teybi de eskisi gibi monte ettirdim. gögsü (teybin bulunduğu orta kısım) sökmekte zor iş klima bağlantıları da çıkıyor elinden bu tarz işler gelmiyorsa uğraşma klima telleri takılırken hata yaparsan klimada sıkıntı yaşayabilirsin.

18. ibrahim81

ibrahim81 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ad Soyad:
    ibrahim taner
    Yaşadığınız Şehir:
    -Türkiyede Yaşamıyorum
    Araç Modeli:
    sanırım teybi sökmeyi sizde bilmiyorsunuz

getzin orjinal teyibi sökerken işlem sırası ilk önce teybin kenarındaki ince çerçeve çıkarılacak (düz tornavida ile çok rahat çıkar )
    ikincisi ise teybin sagında ve solunda ince bir yarıklar var buraya ince mil şeklinde bir aparat var bunu sokuyor ve beraber çıkarıyorsun

19. tatlisu13

tatlisu13 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    üstad konu ile alakasız olacak ama avatar resminizdeki i30 mu ve kaç model

20. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir: